Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Актуальні проблеми місцевого самоврядування в Україні відповідно до європейських стандартів

Актуальні проблеми місцевого самоврядування в Україні відповідно до європейських стандартів

7 листопада 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації проведено одноденний тематичний семінар на тему «Актуальні проблеми місцевого самоврядування в Україні відповідно до європейських стандартів». Семінар провів Волошинський Богдан Іванович – директор Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, який  в своїй доповіді звернув увагу на питаннях сучасного підходу до реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, проблемах адаптації місцевого самоврядування в Україні до європейських стандартів, імплементації Європейської хартії місцевого самоврядування у національне законодавство. Також було розглянуто та узагальнено європейський досвід залучення громадськості до вирішення проблем розвитку територіальних громад. В ході обговорення останнього питання було переглянуто відеофільм «Баварія – суспільство ініціативних людей».

В роботі семінару взяли участь: голова районної ради Юрій Чорний, заступник голови районної ради Володимир Штогрин, голови та секретарі сільських, селищної та міської рад району, працівники виконавчого апарату районної ради.

 По завершенні семінару всім учасникам вручено сертифікати.