Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > 1 червня – міжнародний день захисту дітей!

1 червня – міжнародний день захисту дітей!

Народ живе доти, доки народжуються діти, тому не випадково у 1989 році було ухвалено міжнародний закон – Конвенцію про права дитини, який її захищає, бо наші діти таки потребують допомоги та захищеності їх від зла, несправедливості, душевного та фізичного болю.

   Немає майбутнього у того народу, який не піклується про дітей, тому з цією метою приймаються відповіді програми захисту материнства та дитинства, діють системи по оздоровленню та відпочинку.

    З метою зниження дитячої смертності, у нашому районі існує система моніторингу за дітьми першого року життя, що включає патронаж дітей цієї категорії, безплатне лікування в стаціонарних умовах. Діють програми “Здоров`я нації”, “Боротьба з туберкульозом”, “Імунопрофілактика”, “Цукровий діабет”, під які з бюджету лікарні виділено кошти для забезпечення лікувальним харчуванням дітей хворих на фенілкетонурію та гемофілію, для дітей хворих на гіпофізарний нанізм. Діти хворі на цукровий діабет централізовано отримують інсулін. Успішно діє програма міської ради по безоплатному лікуванні дітей м.Рогатина, с.Залужжя та с.Вербилівці. Також безоплатно лікуються  в амбулаторних умовах діти-інваліди, діти-чорнобильці, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти. Дана категорія дітей в першу чергу забезпечується санаторно-курортним лікуванням.

   Щорічно комплексна бригада лікарів проводить огляди школярів району, а діти дошкільних закладів оглядаються двічі на рік. З метою своєчасного виявлення туберкульозної інфікованості щорічно здійснюється туберкулінодіагностика серед дитячого населення району.

   Нашим дітям доступні всі види медичної допомоги на різних рівнях, адже здорова дитина – щаслива країна.

Скорбач М.Д.
З
авідувач дитячим відділом КНМП “Рогатинська ЦРЛ”