Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > 10 грудня в Рогатині стартував ІІ етап шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган»

10 грудня в Рогатині стартував ІІ етап шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган»

Сьогодні,10 грудня в спорткомплексі Рогатинської ДЮСШ стартував обласний шкільний турнір з футзалу «Кубок НФК «Ураган» серед збірних шкільних команд 1-5 класів Рогатинського району.

Кубок відбувається під патронатом Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а безпосереднє керівництво здійснює Народний футбольний клуб “Ураган”, департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, управління спорту облдержадміністрації, Івано-Франківської обласної федерації футболу та Асоціації міні-футболу Івано-Франківської області.

В урочистому відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Труш, заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Трач, представник ФК «Ураган» Андрій Червінський, які побажали юним спортсменам наснаги, позитивних емоцій, командного духу та перемоги.

Урочисте відкриття розпочалося з танцювального привітання у виконанні народного самодіяльного танцювального колективу «Юність Опілля» державного аграрного коледжу. Капітани команд-учасниць підняли Державний прапор.

Турнір триватиме з 10 по 18 грудня 2019 року. Найсильніша команда району продовжить свій спортивний марафон грандіозною Лігою Шкільних Чемпіонів, яка пройде у лютому 2020 в Івано-Франківську й визначить серед районних переможців Кубка тріумфатора області. Після чого на тріумфатора ще очікуватиме участь у регіональному етапі Шкільної футзальної ліги (четвертий раунд). Варто відзначити, що “родзинкою” Ліги шкільних чемпіонів стане бонусний призовний фонд, який залежатиме від успіхів команди.

Учасниками 2 етапу Шкільного турніру сезону 2019 року стали юні футболісти із 8 навчальних закладів району:

Рогатинський ліцей №1;
Академічний ліцей «Рогатинська гімназія ім..В.Великого»;
Ліцей ім..Братів Рогатинців;
Фразька ЗОШ І-ІІ ст.;
Заланівської ЗОШ І-ІІ ст.;
Пуківський ліцей;
Верхньолипицький ліцей;
Жовчівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Організатори прагнуть об’єднати навколо Шкільного турніру місцеву владу, локальних партнерів, спонсорів, шкільні адміністрації, батьків та школярів. Впродовж змагань діти отримають не тільки задоволення від спортивних змагань, а й подарунки. Незмінним залишиться і головний приз для переможців кожної територіальної громади – 40 000 гривень, який буде спрямований на покращення спортивної інфраструктури навчального закладу.

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua