Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 24 сесія районної ради (відео)

Відбулась 24 сесія районної ради (відео)

21 березня 2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 24 сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Петро Білінський, депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, заступник голови районної ради Олег Вовкун, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

Розгляд питань порядку денного розпочався з прийняття звернення Рогатинської районної ради до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Миколи Стовбана щодо збереження центру нефрології та амбулаторного діалізу в комунальному некомерційному медичному підприємстві «Рогатинська центральна районна лікарня», оскільки виникло побоювання того, що при реформуванні вторинного рівня медицини даний центр буде ліквідовано через відсутність фінансування.

Після внесення змін до районного бюджету на 2019 рік,  в цікавій, змістовній та діловій розмові пройшли звіти голови районної державної адміністрації Петра Білінського щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, бюджету району за 2018 рік, рішень ради із зазначених питань та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень; головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктора Денисюка про діяльність підприємства за 2018 рік; головного лікаря комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» Тараса Бандури про діяльність підприємства за 2018 рік; директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Марії Женчук про діяльність установи.

В ході пленарного засідання депутати також заслухали звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2018 рік та прийняли дві програми: програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік та  районну програму розвитку малого та середнього підприємництва в Рогатинському районі на 2019-2020 роки. Крім того, було внесено зміни до програми земельної реформи Рогатинського району на період до 2020 року та доповнено перелік заходів комплексної програми «Здоров’я населення Прикарпаття на 2013-2020 роки в Рогатинському районі».

Водночас депутатським корпусом встановлено на 2019 рік кошторисну заробітну плату в розмірі 12000 грн., яка враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонтів, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється із залученням коштів районного бюджету, а також встановлено надбавку за вислугу років заступнику голови районної ради Олегу Вовкуну.

Підтримано низку питань, що стосувались впорядкування документації структурних підрозділів закладів освіти. Були перейменовані філії Рогатинського ліцею №1, Верхньолипицького та Княгиницького ліцеїв та відповідно затверджені їх положення.

Депутатами було також задоволено заяву директора КП «Архітектурно-планувальне бюро» Марії Готри про звільнення її з займаної посади та призначено в.о. директора КП «Архітектурно-комунальне бюро» Оксану Гордій; доповнено рішення 18 сесії районної ради від  26.07.2018 № 412-18/2018 «Про затвердження статуту комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» в новій редакції»; передано на баланс Рогатинській районній державній адміністрації приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Рогатинського району, яке знаходиться за адресою: м. Рогатин, вул. Галицька, 40; затверджено розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.

Всього на 24 сесії районної ради депутатами було прийнято 43 рішення.