В Рогатині відзначили День Соборності України

В Рогатині відзначили День Соборності України

Сьогодні в школі естетичного виховання учнів відбулися урочистості та патріотичний концерт, присв'ячений 101-ій річниці Соборності …

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

6 грудня, в День Збройних Сил України та напередодні Дня місцевого самоврядування в урочистій атмосфері було …

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Герої не вмирають. Вони житимуть у пам‘яті, справах наступних поколінь. Саме ми, українці, можемо …

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Про зміну дорожньої розмітки турбувались депутати районної ради

Про зміну дорожньої розмітки турбувались депутати районної ради

12 грудня 2019 року відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, адміністративно-територіального устрою, захисту прав людини, законності та правопорядку  по питанні ходу виконання рішення двадцять шостої сесії районної ради від 12 вересня 2019 року «Про депутатський запит А. Санагурського». У виїзному засіданні взяли участь: заступник голови районної ради Олег Вовкун, начальник сектору реагування патрульної поліції Рогатинського відділення поліції Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Галатин, головний інженер філії «Рогатинська дорожня експлуатаційна дільниця» Ігор Федунишин, головний спеціаліст по правових питаннях виконавчого апарату районної ради Іван Кінтер, члени комісії.

Даний депутатський запит стосувався зміни горизонтальної дорожньої розмітки з суцільної на переривчасту лінію між автозаправними станціями ПП «ОККО-БІЗНЕС КОТРАКТ» та ТОВ «УКРЄВРОСІТІ-МАРКЕТ» в місті Рогатині /діюча розмітка створювала аварійно-небезпечну ситуацію через відсутність місця для розвороту транспортних засобів/ та був направлений для виконання Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області, Управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області та Рогатинській районній державній адміністрації.

В результаті виїзду на дану ділянку дороги, комісією було відмічено те, що проведені роботи зі зміни горизонтальної дорожньої розмітки з суцільної на переривчасту лінію, які за дорученням Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області здійснювались філією «Рогатинська дорожня експлуатаційна дільниця», були виконані не в повному обсязі, оскільки потрібно змінити ще близько 10 м такої лінії. Присутнім представником філії «Рогатинська ДЕД» було запевнено членів комісії, що до 17 грудня 2019 року будуть виконані необхідні роботи по впорядкуванні дорожньої розмітки.