Відбулась 35 сесія районної ради

Відбулась 35 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 35 сесія районної ради. Робота сесії проходила …

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > 28 червня ми відзначатимемо День Конституції України

28 червня ми відзначатимемо День Конституції України

24 роки тому, у ніч на 28 червня, наша країна отримала свій найважливіший і головний документ — Конституцію України, в якій законотворці прописали права, свободи та обов’язки людини. За історичними мірками наш Основний Закон – зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації.

Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини.

Цього року, зважаючи на карантинні обмеження, в районі масові заходи не відбуватимуться. До святкового дня на будівлях установ та підприємств міста і району вивісять Державні прапори України. З нагоди державного свята, бібліотеки-філіали Рогатинської центральної бібліотечної системи підготували книжкові онлайн-виставки, виставки-факти, виставки-діалоги, виставки-інсталяції, виставки-обереги, викладки літератури.

Сьогодні, напередодні Дня Конституції голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин, голова районної ради Роман Гринишин, міський голова Сергій Насалик відзначили свято покладанням квітів до скульптури Матері Божої та стели Небесної Сотні. Керівництво району та міста вітають рогатинців із наступаючим святом та засилають всім міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, відчуття турботи рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/28-chervnya-mi-vidznachatimemo-den’-konstitutsiii-ukraiini