Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > 30-ту річницю створення Народного Руху України за перебудову відзначили на Рогатинщині

30-ту річницю створення Народного Руху України за перебудову відзначили на Рогатинщині

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 31 травня 2019 року № 278 «Про святкування в області 30-ї річниці створення Народного Руху України за перебудову» та розпорядження районної державної адміністрації від 18.06.2019 р. № 112 «Про святкування в районі 30-ї річниці створення Народного Руху України за перебудову» вчора, 3 жовтня, в школі естетичного виховання учнів відбулися урочисті заходи. Захід зібрав активних учасників національно-визвольного руху та однодумців, духовенство, органи влади, працівників установ та організацій району, молодь та громадськість району.

Розпочалися урочистості з хореографічної композиції «Браття» у виконанні НАТК «Роксолана», символічним винесенням державного Прапора України та покладанням квітів до стели героям небесної Сотні, пам’ятника Тарасу Шевченку та меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про рухівців району, які не дожили до 30-річчя організації.

Відтак, до присутніх в залі звернулись о.Іван Левчук, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун, голова районної організації Народний Рух України Вікторія Тимків, перший голова міського осередку Народного Рух України Михайло Котик.
Активні діячі районної організації «Народний Рух України за перебудову» отримали почесні грамоти.
Також, на заході виступали мистецькі виконавці краю, серед яких – НАТХ «Сурма», Олеся Депа, Уляна Пастущин, Софія Островська, Олена Заплоцінська, Софія Клемпоуз, Ольга Борачок, Ольга Драган, Марта Гарбуз та танцювальний колектив ДШМ ім.. Б.Кудрика.

Довідка.

Історія політичної партії Народний Рух України веде свій початок від громадсько-політичного руху, який був заснований на базі численних демократичних угруповань, на основі запропонованих Спілкою письменників України Програми і Статуту (надруковано в “Літітературній Україні” 16.02.1989), У березні – вересні 1989 року в більшості областей пройшли установчі конференції. У Народному Русі об’єдналися люди різних політичних переконань – від ліберальних комуністів до тих, хто сповідував ідеї інтегрального націоналізму. Домінували настрої національної демократії, що привели до виходу з Руху частини комуністів і національних радикалів.

У перший же рік свого існування Рух організував ряд великих масових заходів, метою яких була боротьба за державну незалежність, відродження української нації, відтворення історії українського народу і державності. Особливу увагу в пропагандистській роботі Рух приділяв вихованню історією.

Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/30-tu-richnitsyu-stvorennya-narodnogo-ruhu-ukraiini-za-perebudovu-vidznachili-na-rogatinschini