Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин


32 роки потому…

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. Визначити масштаби катастрофи та її впливу на здоров’я людей важко досі – тільки від раку, що розвинувся в результаті отриманої дози радіації, померли сотні тисяч людей. Прип’ять і навколишні села ще кілька століть будуть небезпечними для проживання.
Напередодні, з нагоди вшанування дня Чорнобильської трагедії, в залі засідань адмінбудинку відбулася зустріч керівництва району з активом громадської організації чорнобильців.
Із словом благословення звернувся військовий капелан, декан Рогатинської УГКЦ о. Дмитро Бігун., хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.
До присутніх також звернулися заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка, керівник патронатної служби, радник голови районної ради Володимир Андрейків та депутат обласної ради Ігор Тринів.
Керівник патронатної служби, радник голови районної ради Володимир Андрейків разом із заступником голови райдержадміністрації Оксаною Канюкою вручили грошові премії та Подяки голови районної ради за мужність, самовідданість, високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Олексій Гунчак – голова районної громадської організації “Спілка Чорнобиль” висловив щиру вдячність та вручив Подяки від Рогатинської районної організації «Спілка Чорнобиль» за чуйність, милосердя, надану матеріальну допомогу учасникам і потерпілим від наслідків аварії на ЧАЕС та сприяння в діяльності районної організації чорнобильців голові райдержадміністрації Петру Білінському, голові районної ради Роману Гринишину, міському голові Сергію Насалику, депутату обласної ради Ігорю Триніву та начальнику відділу освіти райдержадміністрації Лідії Дуді.

Фото: http://www.rohatyn.if.ua/