Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Відбулась 12 сесія Рогатинської районної ради сьомого скликання

Відбулась 12 сесія Рогатинської районної ради сьомого скликання

Вчора, 14 вересня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина, відбулось засідання 12 сесії районної ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь депутати обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Розгляд питань порядку денного розпочався із звіту щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-е півріччя 2017 року.
Присутні взяли до уваги інформацію начальника Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Андрія Бойка про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Рогатинського району за І-е півріччя 2017 року.
По питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за І-е півріччя 2017 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» доповідала в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Галина Ковальчук.
Депутатами було прийнято до відома інформації щодо виконання рішень районної ради, прийнятих на звернення депутатів та щодо роботи Рогатинської дільниці Галицького відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» та хід виконання рішення 11 сесії районної ради сьомого скликання від 17 серпня 2017 року № 253-11/2017 «Про депутатський запит Кохмана Й.М.». Також присутні підтримали звернення Косівської районної ради щодо необхідності вжиття заходів реагування з метою передачі у власність держави газорозподільних систем та їх складових, безоплатно наданих у користування  суб’єктам господарювання недержавної форми власності та Івано-Франківської обласної ради щодо необхідності законодавчого врегулювання питання ввезення та перебування на митній території України автомобілів з іноземною реєстрацією та припинення переслідувань владою водіїв і фактичних власників таких автомобілів.
На засіданні сесії було розглянуто ряд земельних питань, які стосувались надання згоди на оголошення земельних ділянок на територіях певних рад Рогатинського району ботанічним заказниками місцевого значення, а також питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів району.
Проте, найбільше уваги присутні приділили розгляду освітніх питань. Зокрема, в результаті обговорення, депутати зняли з розгляду 12 сесії районної ради питання, що стосувались призупинення діяльності Яглушської ЗОШ І ступеня та утворення освітніх округів району. В ході сесійного засідання, були прийняті рішення про утворення Любшанської філії І-ІІ ступенів Черченської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відкриття дошкільної групи та зміну назви Світанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також затверджено ряд статутів та положень загальноосвітніх закладів району.
З результатами поіменного голосування депутатів районної ради сьомого скликання на 12 сесії можна ознайомитись ТУТ