Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Автомобільний парк державної пожежно-рятувальної частини № 16 міста Рогатина поповнився пожежним автомобілем STAR 008

Автомобільний парк державної пожежно-рятувальної частини № 16 міста Рогатина поповнився пожежним автомобілем STAR 008

Вже протягом тривалого часу, в рамках підписаної угоди, Рогатинська районна рада співпрацює з містом та гміною Крапковіце Республіки Польща. Саме в рамках даної угоди, з ініціативи голови районної ради Володимира Штогрина, в районі перебувала делегація з міста Крапковіце, на чолі з бурмістром Анджеєм Касіурою.
Сьогодні, 27 липня 2015 року, на зустрічі із особовим складом Рогатинського районного відділу Управління ДСНС в Івано-Франківській області польська делегація передала для потреб місцевої пожежної частини пожежний автомобіль підвищеної прохідності STAR 008 та інші засоби, необхідні для зміцнення матеріально-технічної бази.
Духовні отці – священик церкви Різдва Пресвятої Богородиці громади УГКЦ м. Рогатина Іван Левчук та священик УПЦ КП Володимир Гривнак здійснили чин освячення транспортного засобу.
Перед присутніми виступив заступник начальника Управління ДСНС в Івано-Франківській області підполковник служби цивільного захисту Віталій Федунків, котрий зазначив, що цей автомобіль є досить потужним та готовий виконувати усі дії за призначенням.
Голова Рогатинської районної ради Володимир Штогрин у своєму виступі поділився планами щодо подальшої співпраці з польськими колегами у рамках підписаної угоди та висловив щирі слова вдячності за надану допомогу.
Бурмістр Крапковіц Анджей Касюра, зазначив, що це перша гуманітарна допомога мешканцям Рогатинщини, проте не остання. Повідомив присутнім, що в поточному році планується допомогти рятувальникам Рогатина гідравлічними ножицями, а у майбутньому – надати ще один потужний пожежний автомобіль. «Наша співпраця більше виходить з серця, ніж з документів та матеріальних вигоди», – зазначив пан Анджей.