У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Автомобільний парк державної пожежно-рятувальної частини № 16 міста Рогатина поповнився пожежним автомобілем STAR 008

Автомобільний парк державної пожежно-рятувальної частини № 16 міста Рогатина поповнився пожежним автомобілем STAR 008

Вже протягом тривалого часу, в рамках підписаної угоди, Рогатинська районна рада співпрацює з містом та гміною Крапковіце Республіки Польща. Саме в рамках даної угоди, з ініціативи голови районної ради Володимира Штогрина, в районі перебувала делегація з міста Крапковіце, на чолі з бурмістром Анджеєм Касіурою.
Сьогодні, 27 липня 2015 року, на зустрічі із особовим складом Рогатинського районного відділу Управління ДСНС в Івано-Франківській області польська делегація передала для потреб місцевої пожежної частини пожежний автомобіль підвищеної прохідності STAR 008 та інші засоби, необхідні для зміцнення матеріально-технічної бази.
Духовні отці – священик церкви Різдва Пресвятої Богородиці громади УГКЦ м. Рогатина Іван Левчук та священик УПЦ КП Володимир Гривнак здійснили чин освячення транспортного засобу.
Перед присутніми виступив заступник начальника Управління ДСНС в Івано-Франківській області підполковник служби цивільного захисту Віталій Федунків, котрий зазначив, що цей автомобіль є досить потужним та готовий виконувати усі дії за призначенням.
Голова Рогатинської районної ради Володимир Штогрин у своєму виступі поділився планами щодо подальшої співпраці з польськими колегами у рамках підписаної угоди та висловив щирі слова вдячності за надану допомогу.
Бурмістр Крапковіц Анджей Касюра, зазначив, що це перша гуманітарна допомога мешканцям Рогатинщини, проте не остання. Повідомив присутнім, що в поточному році планується допомогти рятувальникам Рогатина гідравлічними ножицями, а у майбутньому – надати ще один потужний пожежний автомобіль. «Наша співпраця більше виходить з серця, ніж з документів та матеріальних вигоди», – зазначив пан Анджей.