Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Бюджетним коштам – суворий контроль!

Бюджетним коштам – суворий контроль!

“Жодна гривня з районного бюджету не буде виплачена доки її ефективність та цільове використання не буде проконтрольовано відповідальними за це посадовцями ” – наголосив Ігор Дем’янчук. ” Браку чи недоробок ми не допустимо і роботу без їх усунення не приймемо ” – додав Роман Гринишин.

Вчора перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Дем’янчук та голова районної ради Роман Гринишин здійснили інспектування ходу ремонтних робіт коридору-галереї в комунальному некомерційному медичному підприємстві «Рогатинська центральна районна лікарня».

Попри значні трансформації на краще у зовнішньому вигляді найбільш прохідного та відвідуваному пацієнтами корпусу ЦРЛ, виконавцю – підряднику робіт та керівнику даного медичного закладу Тарасу Бандурі було вказано на ряд виявлених недоліків під час ведення ремонтних робіт та дано доручення щодо негайного їх усунення.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua/index/show/name/byudzhetnim-koshtam—suvorii-kontrol’