У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Чергову допомогу бійцям АТО відправили у зону бойових дій

Чергову допомогу бійцям АТО відправили у зону бойових дій

З кожним днем все більше жителів країни відстоюють цілісність і незалежність нашої держави на Сході України. Тож першочергове завдання влади – зробити все необхідне для відповідного забезпечення наших захисників. Водночас події, що відбуваються на Сході ще більше згуртували мешканців району.
22 серпня, з Рогатинщини, за сприяння голови районної ради Романа Гринишина та керівника районного центру допомоги учасникам АТО Вікторії Тимків, вирушив черговий вантаж волонтерської допомоги для військовослужбовців, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції. Цього разу небайдужі жителі сіл Підгороддя, Данильче, Путятинці, Заланів, Уїзд, Лучинці,  Виспа, Мельна, Пуків, Бабухів, Стратин, Підвиння, Кутці, Верхня Липиця, Гоноратівка, Вишнів, Дегова, Приозерне, Підмихайлівці, Нижня Липиця, Вербилівці та Залужжя зібрали продукти харчування та засоби особистої гігієни для бійців, які перебувають на передовій.
Сьогодні представникам громадської організації «Народна самооборона Івано-Франківської області» в м. Івано-Франківськ було передано зібрану допомогу, яку найближчими днями вони доставлять на саму передову АТО – авдіївську промзону, Мар’їнку, Зайцеве та ін.
Голова районної ради Роман Гринишин висловлює щиру вдячність   жителям району та сільським головам, котрі долучилися до збору благодійної допомоги.