Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Денис Шмигаль представив голову Рогатинської райдержадміністрації Володимира Труша

Денис Шмигаль представив голову Рогатинської райдержадміністрації Володимира Труша

Сьогодні, 29 листопада, в залі засідань райдержадміністрації голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль офіційно представив голову Рогатинської районної державної адміністрації Володимира Труша, зачитавши розпорядження Президента України від 28.11.2019 року №419/2019-рп.

На представлення були запрошені духовенство, депутати обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, голова районної ради Роман Гринишин, голова міської ради Сергій Насалик, голова селищної ради та голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, депутати районної ради, засоби масової інформації.

З короткою промовою виступив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль. Він озвучив своє бачення ситуації в районі і основні першочергові завдання влади: це доведення тривалої децентралізаційної реформи, реформ в галузях освіти та медицини до їх логічного завершення, а також ліквідація районних державних адміністрацій, адже вони повністю дублюють функції органів місцевого самоврядування.
Свої теплі побажання новому очільнику району Володимиру Трушу висловив голова районної ради Роман Гринишин, який говорив про необхідність плідної співпраці виконавчої і педставницької гілок влади.

В свою чергу, Володимир Труш висловив подяку за наданий кредит довіри та зазначив, що працюватиме на благо розвитку Рогатинського району.

Джерелоhttp://rohatyn.if.gov.ua/