Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

В неділю, 27 жовтня 2019 року, відбулася знакова подія в історії Рогатинщини загалом та села Воскресинці зокрема. На вулиці …

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Денис Шмигаль: Рогантинщина має унікальні ресурси до поступу

Денис Шмигаль: Рогантинщина має унікальні ресурси до поступу

Розвиток сільського господарства, дорожньої інфраструктури, галузей охорони здоров’я та освіти, збереження унікальних пам’яток архітектури стали ключовими питаннями під час обговорення на нараді щодо розвитку територій Рогатинського району, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля.

За словами керівника області, сьогодні Рогатинський район має всі необхідні ресурси для розвитку, адже розташований на перехресті важливих транспортних сполучень. Однак, щоб відновити транзитний рух дорогами Рогатинщини, що пожвавить розвиток економіки, варто зосередити всі зусилля на відбудову місцевих автодоріг. Додамо, що перебуваючи в районі, Денис Шмигаль оглянув стан автомобільної дороги державного значення  Стрий – Тернопіль у с. Пуків. Дана ділянка автошляху перебуває у вкрай незадовільному стані і потребує капітального ремонту. Минулого року за рахунок коштів обласного бюджету на дорозі проведено ямковий ремонт на суму  531,9  тис. грн. Для відновлення повноцінного автомобільного трафіку на дорозі необхідно здійснити капітальний ремонт, вартість якого складе близько 200 мільйонів гривень. «Рогатинщина у перспективі може активно залучати інвестиції, позаяк має вагомий природний потенціал, історичне минуле, багату культурну спадщину», – наголосив Денис Шмигаль. Очільник області також зазначив, що впродовж останніх років фінансування усіх галузей економіки Рогатинщини відбувалося на вкрай низькому рівні. Збалансувати фінансовий ресурс на розвиток району, на переконання Дениса Шмигаля, допоможе реформа децентралізації, яку в Україні планують завершити вже до кінця поточного року.«Адміністративна реформа покращить управління територіями, збалансує фінансові надходження для рівних можливостей розвитку всіх галузей, – підкреслив голова облдержадміністрації. – Усі проблеми, які виникатимуть на завершальному етапі реформи децентралізації, будемо вирішувати спільними зусиллями, залучаючи кошти всіх бюджетів».

Джерело: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-rogantinshina-maye-unikalni-resursi-do-postupu