Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Денис Шмигаль: Рогантинщина має унікальні ресурси до поступу

Денис Шмигаль: Рогантинщина має унікальні ресурси до поступу

Розвиток сільського господарства, дорожньої інфраструктури, галузей охорони здоров’я та освіти, збереження унікальних пам’яток архітектури стали ключовими питаннями під час обговорення на нараді щодо розвитку територій Рогатинського району, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля.

За словами керівника області, сьогодні Рогатинський район має всі необхідні ресурси для розвитку, адже розташований на перехресті важливих транспортних сполучень. Однак, щоб відновити транзитний рух дорогами Рогатинщини, що пожвавить розвиток економіки, варто зосередити всі зусилля на відбудову місцевих автодоріг. Додамо, що перебуваючи в районі, Денис Шмигаль оглянув стан автомобільної дороги державного значення  Стрий – Тернопіль у с. Пуків. Дана ділянка автошляху перебуває у вкрай незадовільному стані і потребує капітального ремонту. Минулого року за рахунок коштів обласного бюджету на дорозі проведено ямковий ремонт на суму  531,9  тис. грн. Для відновлення повноцінного автомобільного трафіку на дорозі необхідно здійснити капітальний ремонт, вартість якого складе близько 200 мільйонів гривень. «Рогатинщина у перспективі може активно залучати інвестиції, позаяк має вагомий природний потенціал, історичне минуле, багату культурну спадщину», – наголосив Денис Шмигаль. Очільник області також зазначив, що впродовж останніх років фінансування усіх галузей економіки Рогатинщини відбувалося на вкрай низькому рівні. Збалансувати фінансовий ресурс на розвиток району, на переконання Дениса Шмигаля, допоможе реформа децентралізації, яку в Україні планують завершити вже до кінця поточного року.«Адміністративна реформа покращить управління територіями, збалансує фінансові надходження для рівних можливостей розвитку всіх галузей, – підкреслив голова облдержадміністрації. – Усі проблеми, які виникатимуть на завершальному етапі реформи децентралізації, будемо вирішувати спільними зусиллями, залучаючи кошти всіх бюджетів».

Джерело: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-rogantinshina-maye-unikalni-resursi-do-postupu