Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

З кожним роком розбудови і розвитку нашої державипоглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутатська діяльність по підготовці матеріалів чергової сесії

Депутатська діяльність по підготовці матеріалів чергової сесії

В ході підготовки матеріалів на розгляд 21 сесії районної ради сьомого скликання, сьогодні 13 листопада 2018 року, відбувся єдиний день депутата в районній раді, якому передували засідання галузевих постійних комісії та президії районної ради.
09 листопада 2018 року – засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, за участю членів постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму. В ході роботи комісії ключовим питанням, яке зібрало депутатів на засідання та вимагало детального обговорення, було питання припинення комунального підприємства «Центральна районна аптека № 47» шляхом ліквідації. Після розгляду фінансово-господарського стану комунального підприємства, фактична сума заборгованості якого на даний час складає близько 450 тис.грн., депутатами було дано погодження щодо припинення комунального підприємства  «ЦРА №47», з послідуючим розглядом даного питання на сесії районної ради.
09 листопада 2018 року – засідання постійної комісії районної ради  з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування. На засіданні члени постійної комісії обговорили та винесли на розгляд 21 сесії районної ради питання затвердження семи технічних документацій по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, розташованих на територіях Нижньолипицької, Верхньолипицької, Сарниківської, Стратинської та Козарівської сільських рад. Крім того, було винесено на розгляд сесії районної ради питання зміни цільового призначення земельної ділянки, без зміни її категорії, за адресою: м. Рогатин, вул. Шашкевича, 19, яка безоплатно передається у користування громадській організації «Воїни антитерористичної операції Рогатинщини».
06 та 13 листопада 2018 року – засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій. Депутатами було розглянуто та обговорено подання районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, а також листи, які надійшли у виконавчий апарат районної ради та потребували розгляду даної профільної комісії.
На єдиному дні депутата присутніми було погоджено 13 питань порядку денного 21 сесії районної ради. Крім вищезазначених питань, напрацьованих постійними комісіями, до розгляду депутатів були представлені проекти рішень «Про звернення Рогатинської районної ради щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення», «Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які можуть фінансуватися з державного фонду регіонального розвитку у 2019 році», «Про надання дозволу Рогатинській центральній районній лікарні на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району».