Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутатська діяльність по підготовці матеріалів чергової сесії

Депутатська діяльність по підготовці матеріалів чергової сесії

В ході підготовки матеріалів на розгляд 21 сесії районної ради сьомого скликання, сьогодні 13 листопада 2018 року, відбувся єдиний день депутата в районній раді, якому передували засідання галузевих постійних комісії та президії районної ради.
09 листопада 2018 року – засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, за участю членів постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму. В ході роботи комісії ключовим питанням, яке зібрало депутатів на засідання та вимагало детального обговорення, було питання припинення комунального підприємства «Центральна районна аптека № 47» шляхом ліквідації. Після розгляду фінансово-господарського стану комунального підприємства, фактична сума заборгованості якого на даний час складає близько 450 тис.грн., депутатами було дано погодження щодо припинення комунального підприємства  «ЦРА №47», з послідуючим розглядом даного питання на сесії районної ради.
09 листопада 2018 року – засідання постійної комісії районної ради  з питань сільського, лісового господарства, земельних відносин, екології та раціонального природокористування. На засіданні члени постійної комісії обговорили та винесли на розгляд 21 сесії районної ради питання затвердження семи технічних документацій по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, розташованих на територіях Нижньолипицької, Верхньолипицької, Сарниківської, Стратинської та Козарівської сільських рад. Крім того, було винесено на розгляд сесії районної ради питання зміни цільового призначення земельної ділянки, без зміни її категорії, за адресою: м. Рогатин, вул. Шашкевича, 19, яка безоплатно передається у користування громадській організації «Воїни антитерористичної операції Рогатинщини».
06 та 13 листопада 2018 року – засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій. Депутатами було розглянуто та обговорено подання районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, а також листи, які надійшли у виконавчий апарат районної ради та потребували розгляду даної профільної комісії.
На єдиному дні депутата присутніми було погоджено 13 питань порядку денного 21 сесії районної ради. Крім вищезазначених питань, напрацьованих постійними комісіями, до розгляду депутатів були представлені проекти рішень «Про звернення Рогатинської районної ради щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення», «Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які можуть фінансуватися з державного фонду регіонального розвитку у 2019 році», «Про надання дозволу Рогатинській центральній районній лікарні на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району».