Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати опрацювали проекти рішень чергової сесії районної ради

Депутати опрацювали проекти рішень чергової сесії районної ради

В ході підготовки питань на 33 сесію районної ради, яка відбудеться 25 червня 2020 року, сьогодні, 16 червня, за участю голови районної ради Романа Гринишина відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного  розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

На засіданні депутати опрацювали питання, які потребували розгляду профільної комісії. Було заслухано питання про хід виконання районної програми «Сільські дороги» Рогатинського району на 2016-2020 роки, по якому доповідав Микола Павлів – головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології районної державної адміністрації.
Відтак комісія погодила проекти рішень: про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району; приватизацію будівлі стоматологічного відділення комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня», що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району; внесення змін до рішення 31 сесії районної ради від 23 квітня 2020 року № 703-31/2020 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Розвиток Явче» на укладення договору фінансового лізингу для придбання транспортних засобів».

Крім того, депутати ознайомилися з іншими проектами рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 33 сесії районної ради.