У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у пленарному засіданні якої взяли участь депутат обласної ради Ігор Тринів, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, заступник голови районної ради Олег Вовкун, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком роботи сесії, із прийдешніми новорічними та різдвяними святами присутніх привітали вихованці районної школи естетичного виховання учнів та фольклорний колектив районного будинку культури.
Відповідно до розпорядженням Керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Медаллю «За оборону Авдіївки» було нагороджено жителя міста Рогатин бійця Василя Байду.
Розгляд питань порядку денного розпочався із заслуховування звіту щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2017 року та питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Під час засідання присутніми було взято до уваги звіт голови Рогатинської районної ради Р.Д. Гринишина за період з 22 грудня 2016 року до цього часу, заслухано звіт щодо виконання плану роботи районної ради за 2017 рік та погоджено план роботи на 2018 рік, а також затверджено ряд районних програми, які стосуються багатьох сфер життєдіяльності Рогатинщини.
Депутатами також було обговорено та розглянуто низку питань, які стосувались затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів району, мережі закладів культури місцевого рівня Рогатинського району, затвердження штатних розписів підприємств, засновниками або співзасновниками яких є районна рада.
В ході тривалого обговорення депутатами одноголосно було прийнято головний фінансовий документ Рогатинського району – районний бюджет на 2018 рік.
Своїм рішенням присутні депутати створили комунальне підприємство «Рогатинський центр первинної медико-санітарної  допомоги» та затвердили його статут, що в свою чергу дасть змогу розпочати в процес створення первинної ланки закладів охорони здоров’я району.
На засіданні також було схвалено ряд звернень, що стосувались недопущення ліквідації державних лісогосподарських підприємств, внесення змін до діючого законодавства України про використання МК зброї та боєприпасів до неї в спортивних школах України, зовнішньополітичної ситуації, яка склалася після прийняття Верховною Радою України Закону України «Про освіту», а також вирішення питань оплати праці працівників поштових відділень.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 14 сесії районної ради прийнятті відповідні рішення.