На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у пленарному засіданні якої взяли участь депутат обласної ради Ігор Тринів, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, заступник голови районної ради Олег Вовкун, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком роботи сесії, із прийдешніми новорічними та різдвяними святами присутніх привітали вихованці районної школи естетичного виховання учнів та фольклорний колектив районного будинку культури.
Відповідно до розпорядженням Керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Медаллю «За оборону Авдіївки» було нагороджено жителя міста Рогатин бійця Василя Байду.
Розгляд питань порядку денного розпочався із заслуховування звіту щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2017 року та питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Під час засідання присутніми було взято до уваги звіт голови Рогатинської районної ради Р.Д. Гринишина за період з 22 грудня 2016 року до цього часу, заслухано звіт щодо виконання плану роботи районної ради за 2017 рік та погоджено план роботи на 2018 рік, а також затверджено ряд районних програми, які стосуються багатьох сфер життєдіяльності Рогатинщини.
Депутатами також було обговорено та розглянуто низку питань, які стосувались затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів району, мережі закладів культури місцевого рівня Рогатинського району, затвердження штатних розписів підприємств, засновниками або співзасновниками яких є районна рада.
В ході тривалого обговорення депутатами одноголосно було прийнято головний фінансовий документ Рогатинського району – районний бюджет на 2018 рік.
Своїм рішенням присутні депутати створили комунальне підприємство «Рогатинський центр первинної медико-санітарної  допомоги» та затвердили його статут, що в свою чергу дасть змогу розпочати в процес створення первинної ланки закладів охорони здоров’я району.
На засіданні також було схвалено ряд звернень, що стосувались недопущення ліквідації державних лісогосподарських підприємств, внесення змін до діючого законодавства України про використання МК зброї та боєприпасів до неї в спортивних школах України, зовнішньополітичної ситуації, яка склалася після прийняття Верховною Радою України Закону України «Про освіту», а також вирішення питань оплати праці працівників поштових відділень.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 14 сесії районної ради прийнятті відповідні рішення.