Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Більше трьох годин, 06 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина тривало пленарне засідання 29 сесії районної ради, адже депутатами було розглянуто 74 питання порядку денного.

В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Володимир Труш, депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Тринів, заступник керівника Тисменицької місцевої прокуратури Віталій Попадюк, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

Одне з гострих та наболілих питань, яке набуло широкого обговорення депутатами стало газове питання. Депутати районної ради були стурбовані ситуацією, у зв’язку із незадоволеністю населення за встановлення з 01.01.2020 року регулятором НКРЕКП плати за розподіл (доставку) природного газу, що поставляється через газотранспортну систему, до розбудови якої долучилась свого часу держава та громадяни, а не бізнесові структури. Було прийнято звернення Рогатинської районної ради до Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу.

В ході роботи сесії депутати затвердили список присяжних Рогатинського районного суду Івано-Франківської області, задовільнили заяву депутата районної ради Ігоря Ящука про дострокове припинення ним депутатських повноважень, взяли до уваги інформації керівника Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області щодо діяльності прокуратури на території Рогатинського району та Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про роботу за 2019 рік, затвердили звіт щодо виконання районного бюджету за 2019 рік та внесли зміни до районного бюджету на 2019 та 2020 роки.

Також, перед депутатами прозвітували головний лікар комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області Віктор Денисюк та головний лікар комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» Тарас Бандура про діяльність підприємств за 2019 рік.

В ході роботи депутати погодили Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської районної ради  Івано-Франківської області в новій редакції та положення про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області, розглянули ряд майнових питань, перейменували заклади загальної середньої освіти Рогатинського району та затвердили їх Статути, а також розглянули інші важливі питання життєдіяльності району.