У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради обговорили інформацію щодо вакцинації серед населення району

Депутати районної ради обговорили інформацію щодо вакцинації серед населення району

10 вересня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму. В його роботі взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, заступник голови районної ради Олег Вовкун, головний лікар КНП «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Денисюк, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Било.  

Відповідно до плану роботи постійної комісії в ІІІ кварталі 2019 року, депутати розглянули питання «Про організацію роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району по обслуговуванню громадян району», по якому доповіла Лариса Дзюбата – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району. Основним проблемним питанням, через відсутність фінансування,  вкотре залишається незавершений капітальний ремонт першого поверху та встановлення опалення  у відділенні стаціонарного догляду с. Данильче.

В ході засідання депутати заслухали голову постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму, заступника головного лікаря КНП «Рогатинський Ц ПМ-СД» Олександру Бойчак та лікаря-епідеміолога Рогатинської міськміжрайонної  філії ДУ «Івано – Франківський обласний лабораторний центр МОЗ  України» Оксану Боднар, котрі проінформували присутніх  про аналіз інфекційної захворюваності за І півріччя 2019 року в Рогатинському районі, стан захворюваності в районі на кір за період 2018 року та І півріччя 2019 року та інформацію щодо вакцинації дитячого та дорослого населення району за 8 місяців 2019 року. Було наголошено на важливості профілактичних щеплень, як одного з основних засобів запобігання виникненню інфекційних захворювань.