Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

В неділю, 27 жовтня 2019 року, відбулася знакова подія в історії Рогатинщини загалом та села Воскресинці зокрема. На вулиці …

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради обговорили інформацію щодо вакцинації серед населення району

Депутати районної ради обговорили інформацію щодо вакцинації серед населення району

10 вересня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму. В його роботі взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, заступник голови районної ради Олег Вовкун, головний лікар КНП «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Денисюк, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Било.  

Відповідно до плану роботи постійної комісії в ІІІ кварталі 2019 року, депутати розглянули питання «Про організацію роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району по обслуговуванню громадян району», по якому доповіла Лариса Дзюбата – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району. Основним проблемним питанням, через відсутність фінансування,  вкотре залишається незавершений капітальний ремонт першого поверху та встановлення опалення  у відділенні стаціонарного догляду с. Данильче.

В ході засідання депутати заслухали голову постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму, заступника головного лікаря КНП «Рогатинський Ц ПМ-СД» Олександру Бойчак та лікаря-епідеміолога Рогатинської міськміжрайонної  філії ДУ «Івано – Франківський обласний лабораторний центр МОЗ  України» Оксану Боднар, котрі проінформували присутніх  про аналіз інфекційної захворюваності за І півріччя 2019 року в Рогатинському районі, стан захворюваності в районі на кір за період 2018 року та І півріччя 2019 року та інформацію щодо вакцинації дитячого та дорослого населення району за 8 місяців 2019 року. Було наголошено на важливості профілактичних щеплень, як одного з основних засобів запобігання виникненню інфекційних захворювань.