Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради обговорили інформацію щодо вакцинації серед населення району

Депутати районної ради обговорили інформацію щодо вакцинації серед населення району

10 вересня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму. В його роботі взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка, заступник голови районної ради Олег Вовкун, головний лікар КНП «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Денисюк, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Било.  

Відповідно до плану роботи постійної комісії в ІІІ кварталі 2019 року, депутати розглянули питання «Про організацію роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району по обслуговуванню громадян району», по якому доповіла Лариса Дзюбата – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району. Основним проблемним питанням, через відсутність фінансування,  вкотре залишається незавершений капітальний ремонт першого поверху та встановлення опалення  у відділенні стаціонарного догляду с. Данильче.

В ході засідання депутати заслухали голову постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму, заступника головного лікаря КНП «Рогатинський Ц ПМ-СД» Олександру Бойчак та лікаря-епідеміолога Рогатинської міськміжрайонної  філії ДУ «Івано – Франківський обласний лабораторний центр МОЗ  України» Оксану Боднар, котрі проінформували присутніх  про аналіз інфекційної захворюваності за І півріччя 2019 року в Рогатинському районі, стан захворюваності в районі на кір за період 2018 року та І півріччя 2019 року та інформацію щодо вакцинації дитячого та дорослого населення району за 8 місяців 2019 року. Було наголошено на важливості профілактичних щеплень, як одного з основних засобів запобігання виникненню інфекційних захворювань.