Відбулась 35 сесія районної ради

Відбулась 35 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 35 сесія районної ради. Робота сесії проходила …

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради обговорили питання тарифів на платні медичні послуги

Депутати районної ради обговорили питання тарифів на платні медичні послуги

Сьогодні, 19 червня 2020  року, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму.

Ключовим питанням порядку денного засідання стало обговорення питання щодо затвердження на черговій сесії районної ради переліку і тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним медичним підприємством «Рогатинська центральна районна лікарня».

Керівництвом комунального закладу було подано на розгляд членів комісії перелік найменувань та  тарифів на платні медичні послуги, які не входять в перелік пакету безоплатних послуг згідно  договору  про медичне обслуговування  населення  за  Програмою медичних гарантій Національної Служби Здоров’я України комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» на 2020 р. (без направлення від сімейного лікаря), а також калькуляції тарифів.

“Ми маємо дивитися як на цінову політику, яка є в державі, так і на той соціальний стан, який є зараз в нашому районі, оскільки район небагатий. Прошу вас, при формуванні платних послуг, професійно підійти до цього питання, проаналізувавши та спираючись на законодавчу базу та робити все по мінімуму.” – звернувся до присутніх представників КНМП “Рогатинська ЦРЛ” голова районної ради Роман Гринишин.

В ході розгляду питання було акцентовану увагу на тому, що суспільство повинно мати інформаційну площину, потрібно людей підготувати, а саме надати роз’яснення людям, які послуги будуть платними, адже люди морально не готові до цього і будь-яка сума проплати коштів за медичні послуги для людей буде критичною.

“Ключове в платних послугах – це надання платних послуг пацієнту, який фактично нехтує законом (в плані медицини) – не звертається до сімейного лікаря, не бере направлення та самовільно приходить у лікувальний заклад. Законослухняний пацієнт буде отримувати послуги безоплатно. Це потрібно донести людям. Є процедура, прописана Національною Службою Здоров’я України, якщо пацієнт буде цього дотримуватись – він отримає послуги безоплатно.” – підсумував голова районної ради.

За результатами обговорення комісія рекомендувала винести на розгляд сесії питання затвердження переліку і тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним медичним підприємством «Рогатинська центральна районна лікарня».