Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради погодили внесення змін до районного бюджету на 2020 рік

Депутати районної ради погодили внесення змін до районного бюджету на 2020 рік

23 червня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій, за участю голови районної ради Романа Гринишина, голови районної державної адміністрації Володимира Штогрина, заступника голови районної ради Олега Вовкуна, в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ірини Московчук, працівників виконавчого апарату районної ради.

На засіданні депутати погодили подання районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2020 рік та винесли проект рішення на розгляд сесії районної ради.

В ході роботи комісія рекомендувала сесії районної ради, з метою ефективного використання коштів районного бюджету, уповноважити постійні комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій та з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району встановлювати граничну чисельність працівників комунальних підприємств, яким, відповідно до затверджених районною радою статутів, дозволено самостійно затверджувати власті штатні розписи.