У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради прийняли районний бюджет на 2017 рік

Депутати районної ради прийняли районний бюджет на 2017 рік

22 грудня 2016 року відбулось засідання 6 сесії  районної ради сьомого скликання, участь у пленарному засіданні якої взяли депутат обласної ради Ігор Тринів, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Роботі сесії передувало засідання президії районної ради, на якому присутні розглянули звернення депутата Ігора Ящука щодо інспірування антиукраїнських настроїв у частині польського суспільства. Членами президії було вирішено дане питання не включати до порядку денного 6 сесії, а лише надати можливість депутату озвучити текст його звернення.
Із наступаючими новорічними та різдвяними святами присутніх привітав фольклорний колектив районного будинку культури.
Робота сесії розпочалась із заслуховування звіту щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2016 року і стан виплати заробітної плати в установах та організаціях району, а також звіту щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.
По питанню щодо внесення змін до районного бюджету на 2016 рік доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марія Ощипок.
Під час засідання присутніми було взято до уваги звіт голови Рогатинської районної ради Р.Д. Гринишина за звітний період з 17 листопада 2015 року до цього часу, заслухано хід виконання районної програми зайнятості населення району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 16 сесії районної ради від 14 березня 2013 року та затверджено ряд програми, які стосуються багатьох сфер життєдіяльності району.
В ході обговорення депутатами майже одноголосно (3 депутатів утрималось) прийнято головний фінансовий документ Рогатинського району – районний бюджет на 2017 рік.
Депутатами також було обговорено та розглянуто ще низку питань, які стосувались затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів району, мережі закладів культури місцевого рівня Рогатинського району, затвердження штатних розписів підприємств, засновниками чи співзасновниками яких є районна рада.
Присутні депутати продовжили процедуру приведення у відповідність до законодавства України питання щодо затвердження Статуту опорного закладу Рогатинської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 із поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради  Івано-Франківської області, нової редакції Статуту Букачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Положень про їх філії.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 6 сесії районної ради прийнятті відповідні рішення.