Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради прийняли районний бюджет на 2020 рік

Депутати районної ради прийняли районний бюджет на 2020 рік

У цілому, загальний обсяг районного  бюджету на 2020 рік складає 184 млн 278,3 тис.грн, у тому числі:
– по загальному фонду – 182млн 484,3 тис. грн.;
– по спеціальному фонду – 1млн 94 тис. гривень.

При розробці граничних обсягів видатків районного бюджету враховано рішення Уряду щодо встановлення підвищення рівнів соціальних стандартів, зокрема:

– мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року у розмірі 4723 грн. на місяць (+13,2 відс. до попереднього року);
– посадового окладу працівника І тарифного розряду єдиної тарифної сітки – 2027 грн (+9,4 відс. до попереднього року);
– прожитковий мінімум на 1 особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 1 січня 2020 року – 2027 грн, з 1 липня – 2118 грн, з 1 грудня – 2189 грн;
– збільшення видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв установами та організаціями, що фінансуються за рахунок бюджету на коефіцієнт 1,084;
– обсяг захищених видатків по  головних розпорядниках коштів визначено з урахуванням здійснення заходів щодо оптимізації та застосування індексу інфляції (106,0%).

З урахуванням зазначеного, найбільшу питому вагу у видатках районного бюджету складають видатки на утримання установ по головних розпорядниках коштів районного бюджету:
– освіта – 135,4 млн. грн.;
– охорона здоровя – 11,8 млн. грн.;
– соціальний захист –  6,6 млн. грн.;
– культура –  19,1 млн. гривень.

При формуванні районного бюджету враховано усі пропозиції головних розпорядників коштів районного бюджету, в першу чергу необхідність забезпечення бюджетними призначеннями на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, та оплату спожитих теплоенергоносіїв і комунальних послуг.

Доходи районного бюджету в 2020 році спрогнозовано в сумі 68 млн.грн, що на 7 млн.грн. більше, ніж в 2019 році.

Резервний фонд районного бюджету становитиме 50 тис. грн. До районного бюджету надійдуть – базова дотація в сумі 23,9 млн грн, додаткова дотація – 7,6 млн.грн, освітня субвенція — в сумі 74,3 млн грн, медична субвенція — в сумі 6,6 млн грн., освітня субвенція на інклюзивно ресурсний центр  – 1,1млн грн. Міжбюджетних трансфертів, що надається з державного бюджету району передбачено 104976,8 тис.грн, а міжбюджетних трансфертів, що надається з обласного бюджету районному передбачено 9507,5 тис.грн.

В цілому надходження є значно меншими в порівняні з 2019 роком. Це зумовлено тим, що у нас змінився процес фінансування. Зокрема, субвенцією з державного бюджету на надання пільг і субсидій населенню наступного року буде займатися безпосередньо Міністерство соціальної політики та наше профільне управління соціального захисту населення. Сума цієї субвенції тепер не буде входити в бюджет району.

Крім того, суттєво скоротився обсяг медичної субвенції. Наразі її планують виділити лише на перший квартал 2020 року. Це також пов’язано з реформуванням галузі. Річ у тому, що всі медичні заклади з 1 квітня будуть отримувати фінансування безпосередньо від Національної служби здоров’я України, а не через бюджет області чи району, тому наші видатки дещо зменшаться. Це те, що в бюджеті є новим.