Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

6 грудня, в День Збройних Сил України та напередодні Дня місцевого самоврядування в урочистій атмосфері було …

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Герої не вмирають. Вони житимуть у пам‘яті, справах наступних поколінь. Саме ми, українці, можемо …

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

В неділю, 27 жовтня 2019 року, відбулася знакова подія в історії Рогатинщини загалом та села Воскресинці зокрема. На вулиці …

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради відвідали заклади охорони здоров’я

Депутати районної ради відвідали заклади охорони здоров’я

В ході підготовки питань на 24 сесію районної ради, 14 березня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму на базі комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня». В роботі комісії також взяли участь депутати районної ради, члени постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, адміністративно-територіального устрою, захисту прав людини, законності та правопорядку.

Виїзному засіданні передувало обговорення ряду важливих питань, які були винесені на порядок денний засідання комісії. Зокрема йшла мова про доповнення переліку заходів комплексної програми «Здоров’я населення Прикарпаття на 2013-2020 роки в Рогатинському районі» двома розділами, що стосуються лабораторно-медикаментозного та матеріально-технічного забезпечення Рогатинської ЦРЛ та паліативної допомоги населенню району.

Крім цього виникла необхідність доповнити одним пунктом рішення 18 сесії районної ради «Про затвердження статуту комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» в новій редакції», в якому вказати про організаційно-правову форму господарювання Рогатинської центральної районної лікарні.

Після опрацювання депутатами проектів рішень, які виносяться на розгляд сесії районної ради, присутні перейшли до обговорення двох ключових питань, з яких власне і було зібрано комісію, а саме: «Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» В.М. Денисюка про діяльність підприємства за 2018 рік» та «Про звіт головного лікаря комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» Т.М. Бандури про діяльність підприємства за 2018 рік».

Депутатами було проаналізовано розрахунок витрат на проведення медичних оглядів працівників бюджетних установ та організацій (до слова, станом на даний час такий огляд в КНМП «Рогатинська ЦРЛ»  для жінок буде коштувати 437,40 грн., а для чоловіків – 281,06 грн.); витрати на знеболювальні препарати онкохворим та важкохворим пацієнтам; здійснення оплати за проведення аналізів, тощо. Голова районної ради Роман Гринишин наголосив на нагальній необхідності виділення коштів для закупівлі програмного забезпечення та комп’ютерної техніки комунальному некомерційному медичному підприємству «Рогатинська ЦРЛ», з метою виконання всіх умов та вчасного підписання договору з Національною службою здоров’я України, що в свою чергу дозволить компенсувати всі кошти, необхідні для лабораторних досліджень.

Після широкого обговорення та дискусій, комісія відвідала комунальне некомерційне підприємство «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня», де головні лікарі вищевказаних комунальних підприємств вели мову про матеріально-технічне забезпечення даних закладів охорони здоров’я, перспективні плани розвитку, отримання благодійної допомоги, тощо.