Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Депутати районної ради відвідали заклади охорони здоров’я

Депутати районної ради відвідали заклади охорони здоров’я

В ході підготовки питань на 24 сесію районної ради, 14 березня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму на базі комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня». В роботі комісії також взяли участь депутати районної ради, члени постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, адміністративно-територіального устрою, захисту прав людини, законності та правопорядку.

Виїзному засіданні передувало обговорення ряду важливих питань, які були винесені на порядок денний засідання комісії. Зокрема йшла мова про доповнення переліку заходів комплексної програми «Здоров’я населення Прикарпаття на 2013-2020 роки в Рогатинському районі» двома розділами, що стосуються лабораторно-медикаментозного та матеріально-технічного забезпечення Рогатинської ЦРЛ та паліативної допомоги населенню району.

Крім цього виникла необхідність доповнити одним пунктом рішення 18 сесії районної ради «Про затвердження статуту комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» в новій редакції», в якому вказати про організаційно-правову форму господарювання Рогатинської центральної районної лікарні.

Після опрацювання депутатами проектів рішень, які виносяться на розгляд сесії районної ради, присутні перейшли до обговорення двох ключових питань, з яких власне і було зібрано комісію, а саме: «Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» В.М. Денисюка про діяльність підприємства за 2018 рік» та «Про звіт головного лікаря комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» Т.М. Бандури про діяльність підприємства за 2018 рік».

Депутатами було проаналізовано розрахунок витрат на проведення медичних оглядів працівників бюджетних установ та організацій (до слова, станом на даний час такий огляд в КНМП «Рогатинська ЦРЛ»  для жінок буде коштувати 437,40 грн., а для чоловіків – 281,06 грн.); витрати на знеболювальні препарати онкохворим та важкохворим пацієнтам; здійснення оплати за проведення аналізів, тощо. Голова районної ради Роман Гринишин наголосив на нагальній необхідності виділення коштів для закупівлі програмного забезпечення та комп’ютерної техніки комунальному некомерційному медичному підприємству «Рогатинська ЦРЛ», з метою виконання всіх умов та вчасного підписання договору з Національною службою здоров’я України, що в свою чергу дозволить компенсувати всі кошти, необхідні для лабораторних досліджень.

Після широкого обговорення та дискусій, комісія відвідала комунальне некомерційне підприємство «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунальне некомерційне медичне підприємство «Рогатинська центральна районна лікарня», де головні лікарі вищевказаних комунальних підприємств вели мову про матеріально-технічне забезпечення даних закладів охорони здоров’я, перспективні плани розвитку, отримання благодійної допомоги, тощо.