Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > До уваги голів місцевих рад району!

До уваги голів місцевих рад району!

У 2000 році на честь 55-річчя ООН Центром муніципального менеджменту (Хабітат) у рамках Проекту ПРООН «Зміцнення потенціалу місцевих органів влади, як фактор сталого розвитку України» та Проекту ПРООН «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» започатковано ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ МАЛИХ МІСТ та СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ, яка реалізується Центром у співпраці з ПРООН та Урядом України за механізмом державно-приватного партнерства з урахуванням Цілей Розвитку Тисячоліття ООН.
У першому кварталі 2015 року Центр муніципального менеджменту (Хабітат) спільно з Фондом «Україна – Хабітат» та органами місцевого самоврядування пілотних районів та малих міст розпочинає формування Місцевих інвестиційних програм розвитку житлово-комунального господарства на 2015 – 2020 роки за наступними напрямками:

  1. Реконструкція мережводопостачання;
  2. Реконструкція мереж: теплопостачання; 
  3. Утилізація твердих побутовихвідходів;
  4. Реконструкція мереж вуличного освітлення;
  5. Розвиток інженерної інфраструктуриміста та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ);
  6. Реконструкція очиснихспоруд;
  7. Реконструкція (капітальний ремонт) комунальних доріг, вулиць та благоустрій; 8. Модернізація (заміна) ліфтів;
  8. Реконструкція котелень; 
  9. Енергозбереження.

Для участі району у Програмі потрібно зареєструватись на сайті Фонду «Україна – Хабітат»–fund.habitat.org.ua, у розділі «Процедури роботи з Фондом», ЗАЯВКИ на організацію фінансування проектів у сфері ЖКГ, які планується реалізувати на території району.
Заявку на організацію фінансування інвестиційного проекту і включення проекту і Місцеву інвестиційну програму можна заповнити ТУТ
У разі отримання від району зареєстрованих ЗАЯВОК, Центром спільно з експертами Фонду «Україна – Хабітат» та міжнародних організацій донорів країн-членів ООН та Європейського Союзу буде проведено їх попередню оцінку та організовано робочу зустріч у Центрі електронної інформації ООН (м.Київ) за участю голови районної ради, народного депутата України та депутатів обласної ради від району по узгодженню ПЛАНУ ДІЙ по реалізації заявлених проектів на 2015 рік.
У другому кварталі 2015 року розпочнеться робота Групи управління проектами району з доопрацювання заявлених проектів, визначення приватних партнерів (в т.ч. іноземних) – учасників Програми, підписання Договорів про державно-приватне партнерство та організація фінансування заявлених проектів за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, позик міжнародних фінансових організацій, кредитів комерційних банків, приватних інвесторів, грантів та технічної допомоги міжнародних організацій донорів країн-членів ООН та Європейського Союзу.
Довідка. Одним з основних напрямків роботи Центру муніципального менеджменту (Хабітат) створеного у 1994 році для реалізації в Україні Програми ООН по населених пунктах (UN-Наbіtat) є нарощування управлінського потенціалу депутатів місцевих рад, виборних керівників органів місцевого самоврядування та фахівців місцевих органів влади шляхом надання їм практичної допомоги у розробці та впровадженні нових форм, систем і методів організації, управління та стратегічного планування, залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги для реалізації Регіональних та Місцевих цільових програм, орієнтованих на вирішення нагальних проблем територіальних громад (більш докладно – сайт: hpp://.habitat.org.ua – «Регіональні проекти»).