Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > До уваги любителів шахів! Відбудеться щорічний міжобласний шаховий турнір “Опільська весна” на призи Рогатинської районної ради!

До уваги любителів шахів! Відбудеться щорічний міжобласний шаховий турнір “Опільська весна” на призи Рогатинської районної ради!

Відповідно до розпорядження голови районної ради Романа Гринишина №17 від 26.03.2019р., 14 квітня 2019 року відбудеться щорічний міжобласний шаховий турнір  «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради.

Змагання проводитимуться у приміщенні Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради за адресою: вул. Липова, 2, м. Рогатин. Реєстрація учасників 9:00 – 10:00 год., початок змагань – 10:05 год.

До участі в змаганнях допускаються любителі шахів незалежно від віку, статі та кваліфікації.

Учасникам змагань обов’язково мати зі собою копії паспорта або свідоцтва про народження,  реєстраційного номеру облікової картки платника податків, довідки з банківськими реквізитами для зарахування грошової премії. За відсутності одного з вищевказаних документів учасники змагань не будуть допущені до реєстрації !!!

З положенням про проведення щорічного міжобласного шахового турніру «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради, яке вважається офіційним викликом на турнір, можна ознайомитись