Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > До уваги жителів Рогатинщини!

До уваги жителів Рогатинщини!

Сьогодні Україна переживає важкі часи у своїй багатовіковій історії. Події, що нині відбуваються в українській державі, не залишають байдужими жодного, викликають тривогу і занепокоєння. Частина нашої території захоплена окупантами. Під загрозою опинилася територіальна цілісність та незалежність України. Щодня всіх нас сколихують тривожні звістки зі Сходу України, де попри обіцянку миру і припинення вогню, не вщухають бойові дії. Наші військовослужбовці, ціною свого життя, захищають свободу і цілісність української Держави.
Військові дії негативно впливають на економічний  потенціал, як окремих регіонів так і України в цілому. Не дивлячись на складні умови, наші військові продовжують вести самовіддану боротьбу з російським агресором. Їх стійкість, сила духу – це прояв справжнього героїзму.
Жителями Рогатинського району надавалась неодноразово різна допомога бійцям, які перебувають на передовій. На жаль, воїни нашої армії не забезпечені усім необхідним для участі у бойових діях.
Просимо всіх небайдужих надати благодійну допомогу на придбання за кордоном карети швидкої допомоги та іншої спецтехніки для потреб українських військових в зоні АТО.

 Кошти просимо надсилати на рахунок волонтера:
Дубчак Володимир Євгенович
ПриватБанк
5168742013260074
Призначення платежу:
Придбання карети швидкої допомоги та іншої спецтехніки в зону АТО

Голова районної ради В.В. Штогрин