У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > До відома громадськості району!

До відома громадськості району!

Не дивлячись на те, що на Донбасі оголошено перемир’я, тіла багатьох українських солдат залишаються непохованими протягом місяців – на полях та лісополосах, у згорівшій бронетехніці та воронках від вибухів, в окопах та на вулицях населених пунктів. Поступово ідентифікація таких тіл стає неможливою, а їх чекають вдома рідні та близькі …
Всеукраїнська громадська організація «Союз «Народна Пам’ять» на даний момент здійснює унікальну гуманітарну місію в зоні АТО – шукає, ексгумує та передає родичам тіла загиблих солдат української армії, правоохоронних органів та добровольчих формувань.
Роботи проводяться на території Донецької області. Вже знайдено та повернуто додому тіла понад 150 українських солдат та офіцерів.
На даний момент, ВГО «Союз «Народна пам’ять» в партнерстві та під керівництвом Міністерства оборони України реалізує масштабну гуманітарну програму з евакуації тіл загиблих із зони боїв та території, непідконтрольної українським правоохоронним органам.
Для систематизації роботи та забезпечення постійного зв’язку з громадянами,  громадською організацією вже створені та працюють: Всеукраїнський сайт пошуку зниклих безвісти – NAIDY.ORG.UA, а також гаряча лінія 0-800-210-135.
Разом з тим, для забезпечення роботи експедиції вже найближчим часом необхідно придбати та сплатити:

– 5-6 транспортно – вантажних автомобілів для перевезення учасників місії та 1-2 рефрижератори для транспортування тіл загиблих солдат;
– спеціальне обладнання для пошуку та вилучення тіл загиблих;
– страховки всім членам місії на випадок поранення чи загибелі;
– сучасні засоби зв’язку;
– засоби особистого захисту, спеціальні костюми, окуляри, рукавиці, взуття, респіратори;
– функціонування сучасного кол-центру,спеціального сайту та гарячої лінії.
Саме тому для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських солдат необхідна термінова фінансова та матеріально – технічна допомога.

ВГО «Союз»Народна Пам’ять»
01032, м. Київ
вул. Симона Петлюри, 15, оф.306
Тел. +38-044-362-77-61,
+38-094-927-47-61
e-mail: office@unm.org.ua
Сайт: unm.org.ua, naidy.org.ua

Фінансову допомогу можна перерахувати на рахунок: ПАТ КБ «Приватбанк», р/р 26003056209093, МФО 380269, ЄДРПОУ 37820137, ВГО «Союз» Народна Пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України.