Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > До відома представників громадських рад при районній раді та інших дорадчих і консультативних органів при районній, міській, селищній та сільських радах району!

До відома представників громадських рад при районній раді та інших дорадчих і консультативних органів при районній, міській, селищній та сільських радах району!

ГО «Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності (МСКІ)» м.Івано-Франківськ запрошує членів громадських рад при Івано-Франківській облдержадміністрації, райдержадміністраціях, а також при Івано-Франківській обласній, районних, міських і сільських радах і виконкомах на презентацію проекту “Проектний менеджмент для подолання регіональних стереотипів”.
Презентація відбудеться 3 жовтня 2014р., об 11.00 у залі засідань Івано-Франківської ОДА (4 поверх).
Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

ПРОЕКТ
“Проектний менеджмент для подолання регіональних стереотипів”

ПАРТНЕРИ:

 • Виконавець проекту – ГО «Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності (МСКІ)», м.Івано-Франківськ.
 • Партнер проекту – ГО «Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», м.Луганськ.

ЗАГАЛЬНА МЕТА – сприяти подоланню регіональних відмінностей і стереотипів в Україні та розвитку  міжрегіональної співпраці через підвищення кваліфікації лідерів громадських організацій у галузі проектного менеджменту.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ – У проекті будуть залучені щонайменше по 100 молодих лідерів громадських організацій різних соціальних і економічних сфер з Івано-Франківської та Луганської областей (всього 200), які є членами громадських рад при облдержадміністраціях, райдержадміністраціях, а також при обласних, районних, міських і сільських радах і виконкомах.

РЕЗЮМЕ ПРОЕКТУ

 • У рамках навчальної програми з управління проектами відбудуться вебінари та семінари проектних груп, під час  яких члени громадських рад Івано-Франківської та Луганської областей удосконалюватимуть вміння планування проектів, приділяючи особливу увагу таким інструментам проектного менеджменту як аналіз зацікавлених сторін, оцінка соціально-гендерного впливу проекту, комунікації, обговорюватимуть шляхи подолання регіональних стереотипів в Україні.
 • В результаті навчальної програми громадські ради розроблять проекти міжрегіональної співпраці в різних галузях для подальшої реалізації і пошуку фінансування. 50 громадських рад в інших областях України отримають брошури з інформацією про досвід проекту та рекомендаціями щодо розвитку міжрегіональної співпраці.
 • Після закінчення проекту партнери сприятимуть реалізації підготовлених та розробці нових проектів міжрегіональної співпраці Івано-Франківської, Луганської та інших областей України.
 • Тривалість проекту – 4 місяці, вересень – грудень 2014р.
 • Безпосередні переваги для учасників навчальної програми:
  – Можливість розробити проект під керівництвом експертів;
  – Можливість знайти нових партнерів;
  – Отримання сертифікату з підвищення кваліфікації в галузі управління проектами.

ОСНОВНІ ЗАХОДИ

 • Презентації проекту для цільових груп з Івано-Франківської та Луганської областей.
 • Програма навчання з управління проектами – 10 вебінарів та  5 семінарів проектних груп, об’єднаних у 5 модулів (по 2 вебінара та 1 семінару в кожному модулі).
  – Вебінари – презентації матеріалу по темі експертами проекту, надання завдання для виконання на семінарах проектних груп одразу після вебінарів.
  – Семінари проектних груп – робочі засідання проектних груп з метою виконання завдання з поетапної розробки проектів по темі вебінарів у контексті діяльності двох громадських рад з областей у партнерстві.
Модуль

Тема

Дата
(підлягає уточненню)

М1 Вебінари:
1) Вступ. Загальний огляд проектного менеджменту. (45 хв.)
2) Стереотипи. (45 хв.)
Семінар 1. (до 3 год.)
16 жовтня 2014р.
М2 Вебінари:
3) Аналіз і залучення зацікавлених сторін. (45 хв.)
4) Аналіз проблеми.(45 хв.)
Семінар №2.(до 3 год.)
17 жовтня 2014р.
М3 Вебінари:
5) Оцінка соціально-гендерного впливу.(45 хв.)
6) Цілі і стратегії.(45 хв.)
Семінар №3.(до 3 год.)
31 жовтня 2014р.
М4 Вебінари:
7) Розробка логічної матриці. (45 хв.)
8) Ризики. Індикатори.(45 хв.)
Семінар №4.(до 3 год.)
7 листопада 2014р.
М5 Вебінари:
9) Планування заходів, ресурсів, бюджету. (45 хв.)
10) Фінансування.(45 хв.)
Семінар №5.(до 3 год.)
14 листопада 2014р.
 • Громадські слухання, презентації результатів проекту для цільових громад в кінці проекту.
 • Видання та розповсюдження брошури з результатами та рекомендаціями проекту.

ФОРМАТ УЧАСТІ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ГРОМАДСЬКИХ РАД

• Участь у навчальній програмі та інших заходах проекту є безкоштовною.
• Пропонується дві форми участі на власний вибір:
а) тільки у вебінарах;
б) у вебінарах та очних семінарах проектних груп під керівництвом експертів проекту в Івано-Франківській та Луганській областях.
• Для участі у навчальній програмі у будь-якій формі необхідно зареєструватись на веб-сайті www.business.if.ua (починаючи з 6 жовтня).  Під час реєстрації необхідно вибрати форму участі.
• Зареєстровані учасники отримають детальні інструкції та матеріали для використання під час вебінарів та семінарів.

ДОДАТКОВІ ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО ЗАХОДІВ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ

Вебінари:
• Учасники «відвідують» вебінар індивідуально через Інтернет користуючись комп’ютером / планшетом / смартфоном вдома, на робочому місці тощо, або у проектній групі в призначеному приміщенні, обладнаному для трансляції вебінару на екран або монітор/телевізор. Зареєстровані учасники отримають відповідну інформацію та інструкції щодо часу та місця проведення заходів.
• Вебінари проводитимуться експертами через Інтернет одночасно для всієї аудиторії згідно графіку.
• Завдання кожного вебінару – представити певну тему проектного менеджменту, поставити практичне завдання для виконання проектної групою на семінарі.
Семінари:
• Семінари проектних груп проводитимуться після вебінарів у той же день, або на наступний. Зареєстровані учасники отримають відповідну інформацію та інструкції щодо часу та місця проведення заходів.
• Із 100 учасників у кожній області заздалегідь формуватимуться щонайменше 3 проектні групи кількістю 3 – 5 осіб, які працюватимуть під керівництвом місцевих експертів після проведення вебінарів. Склад кожної групи – члени однієї або різних громадський рад.
• Під час семінарів виконуватимуться завдання з поетапної розробки проектів по темі вебінарів та у контексті діяльності громадських рад з областей в партнерстві.

Партнерство між громадськими радами : під час проведення семінарів, у час між модулями, експерти проекту сприятимуть налагодженню та підтримці спілкування та обміну інформацією доступними засобами між підгрупами з Івано-Франківської та Луганської областей для формування спільних проектних пропозицій.

Контактна інформація:

Анатолій Фурда, координатор проекту
Голова ради ГО «Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності (МСКІ)»
м.Івано-Франківськ, вул. Дністровська 26,
тел. (0342) 55-20-22, 55-20-26