Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Дорогі ветерани! Учасники Другої світової війни! Шановні жителі Рогатинщини!

Дорогі ветерани! Учасники Другої світової війни! Шановні жителі Рогатинщини!

У ці дні разом з усім світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом,  вшановуємо мужність та відданість тих, хто здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.
Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, які ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу зуміли врятувати світ від нацистського поневолення. Завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу та вияв того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу. Подвиг ветеранів Другої світової війни надихає наших воїнів – сучасних Героїв у боротьбі з кривавою російською агресією.

Низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани, захисники Вітчизни!
Здоров’я Вам, благополуччя, родинного тепла та Миру в рідній незалежній Україні!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим Героям!
Слава Україні!

З повагою
голова районної ради

Роман Гринишин