Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Едуард Прощук: У Калуш та Рогатин передали спеціальні костюми біозахисту

Едуард Прощук: У Калуш та Рогатин передали спеціальні костюми біозахисту

На станцію швидкої медичної допомоги в Калуші передали спеціальні костюми біозахисту.

Вони повністю закривають тіло та багаторазові у використанні, лише потребують спеціальної обробки. Про це на власній сторінці у мережі повідомив нардеп Едуард Прощук.
“Лікарі «швидкої» — перші, хто контактує з потенційними хворими. Вони мають бути забезпечені всім необхідним, щоб виконувати свою роботу з мінімальними ризиками для власного здоров’я”, – йдеться у дописі.

Крім того, на звернення медичної спільноти Рогатина придбали електрокардіограф, а також костюми біозахисту, маски й рукавички. Все доправили у Рогатинську районну лікарню та розподілили між первинною медичною ланкою, лабораторним центром та районним відділом поліції.

“Щиро хочеться, щоб у наших медиків не з’явилося причини використовувати ці костюми, але маємо бути готові до різного розвитку подій. Щодня надходить інформація, що медперсоналу не вистачає засобів захисту та спеціального одягу. Дякую кожному волонтеру, що долучається та допомагає нашим медикам вистояти в цій непростій ситуації”, – додав він.

 

Джерело:http://firtka.if.ua