Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Єдиний день депутата в районній раді

Єдиний день депутата в районній раді

Сьогодні, 19 червня відбувся єдиний день депутата в районній раді, на якому депутати погодили шістнадцять питань, що будуть винесені на розгляд 17 сесії районної ради 21 червня 2018 року та заслухали доповідачів по ключових питаннях, що рекомендуються для розгляду.
Основними питаннями пленарного засідання визначено: «Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-й квартал 2018 року», «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», «Про підтримку звернення Коломийської районної ради до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг», «Про реформування друкованого засобу масової інформації – Рогатинської районної газети «Голос Опілля» та редакції Рогатинської районної газети «Голос Опілля», «Про присвоєння Черченській ЗОШ І-ІІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області імені братів Лепких».
Крім того, на сесії районної ради депутати мають розглянути ряд земельних питань, що стосуються затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення, а також затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, на яких знаходяться будівлі, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
Також депутатами планується доповнити районну комплексну програму профілактики злочинності на 2016-2020 роки та внести зміни в заходи районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки.

Фото: http://www.rohatyn.if.ua/