Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Єдиний день депутата

Єдиний день депутата

9 січня 2015  року в залі засідань адмнібудинку під головуванням голови районної ради Володимира Штогрина відбувся Єдиний день депутата, на якому були розглянуті проекти матеріалів, що виносяться на розгляд 29 сесії районної ради. В роботі засідання взяли участь депутати районної ради та голови місцевих рад району
Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марія Ощипок ознайомила присутніх із основними аспектами формування районного бюджету на 2015 рік та пропозиціями головних розрядників коштів щодо їх використання, наголосила на змінах у формуванні районного бюджету.
На засіданні було розглянуто питання про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Рогатинська центральна районна аптека № 47» та його структурних підрозділів на 2015 рік, про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого апарату районної ради на 2015 рік та про заснування районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського.
Депутати районної ради висловили свої зауваження та пропозиції до проектів рішень, включених в порядок денний 29 сесії районної ради.