У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Епідситуація щодо захворюваності на грип та ГРІ серед населення Рогатинського району станом на 11 лютого 2019 року

Епідситуація щодо захворюваності на грип та ГРІ серед населення Рогатинського району станом на 11 лютого 2019 року

Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує, що протягом 6 тижня 2019 року (з 01.02 по 07.02.2019 р.) в районі на грип та ГРІ захворіло 141  особа, з них 67 дітей до 17 років, що становить 47,5%,  проти   108 осіб, з них 53 дітей до 17 років, що становило 49,1%  за 5 тиждень 2019 року.

 Інтенсивний показник захворюваності на ГРІ на 6 тижні склав  345,3 на 100 тис. населення,    проти    264,5  на 100 тис. населення  за 5 тиждень 2019 року.    Ріст захворюваності на 30,6%.

Епідемічний поріг , який складає  224,1 на 100 тис. населення,  на 6 тижні 2019 року    перевищений на 54,1 %. 

 Порівняно із минулим тижнем рівень захворюваності серед дітей зріс на 26,4%, дорослих –  на 34,5 % відповідно.

Серед осіб, які звернулися за медичною допомогою з приводу грипу і ГРІ на 6 тижні 2019 року, 40 школярів, 21 дошкільнят, 11 студенти.

З початку епідсезону  на грип і гострі респіраторні інфекції в Рогатинському районі   захворіло 579 осіб , з них 101 дитина до 17 років.

  Відповідно до ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та у зв’язку із перевищенням епідемічного порогу  захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції  в районі, Рогатинська міськміжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» пропонує ввести в дію  «Оперативний план заходів на випадок виникнення епідемічних ускладнень з грипу і ГРВІ в області на 2018-2019 роки », затверджений спільним наказом  ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», ДОЗ Івано-Франківської ОДА, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА від 10.10.2018 року № 100/299/536 «Про заходи щодо запобігання поширення захворюваності на грип та ГРВІ в епідсезон 2018-2019 років».