Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Фахівці із соціальної роботи – в ногу з часом

Фахівці із соціальної роботи – в ногу з часом

В Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  (директор – С.Роскош) відбулась чергова навчально-методична нарада для фахівців із соціальної роботи, яка розпочалась незвично – із проповіді отця Дмитра Бігуна про піст, мудрість, милосердя і поміркованість в час сьогодення.
Далі нараду вела директор Світлана Роскош, в ході якої порушила питання щодо надання допомоги населенню під час виникнення надзвичайних ситуацій (благодійної акції із збору продуктів харчування, одягу, засобів гігієни кримським сім’ям), про центр соціально-психологічної допомоги в районі, економію державних коштів та недопущення втрат бюджету, співпрацю суб’єктів соціальної роботи в розрізі окремих населених пунктів, виконавську дисципліну в І кварталі 2014 року тощо.
І запрошених виступили голова районної ради Володимир Штогрин щодо проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів в області, сільські голови Л.І.Жмуд, В.З.Галушка, Хандій І.В.,  Р.І. Кліщ щодо спільної роботи із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах,  начальник управління соціального захисту населення РДА Роман Ошитко щодо здійснення соціальної роботи із ветеранами та учасниками Великої Вітчизняної війни.
В кінці наради  фахівці із соціальної роботи звітували про здійснену роботу за І квартал 2014 року.