У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у ХХІ районному злеті творчої молоді

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у ХХІ районному злеті творчої молоді

Сьогодні, 12 червня у школі естетичного виховання учнів пройшов ХХІ районний зліт творчої молоді під назвою «Україно – ми твоя надія». Даний захід проводиться з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння вихованню творчої та наукової еліти, підвищенню інтересу дітей до поглибленого вивчення базових предметів, ознайомлення з новітніми досягненнями науки і передовими технологіями.

Наша рідна земля славиться своїми талантами та обдаруваннями. На її теренах зростають юні вчені, винахідники та інші творчі особистості, линуть невмирущі вірші майбутніх поетів, дзвенять стоголосо пісні молодих артистів, виграють вишиті рушники вправних майстринь.

Сьогодні ми можемо із впевненістю сказати, що у школах нашого району колоситься справжнє поле талановитої молоді, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

Високі досягнення наших учнів – можливі лише в результаті спільних зусиль самого учня, учителів та батьків.

Цьогоріч під час проведення заходу було нагороджено 90 дітей – майбутню еліту української держави та 63 учителя-наставника.

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Оксана Канюка та голова районної ради Роман Гринишин, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Трач, голова профспілки працівників освіти району Тарас Стасів та випускниця Рогатинського ліцею №1, екс-голова учнівського самоврядування району Дарина Завгородня.

Учні навчальних закладів поклали квіти до скульптури Матері Божої та стели героям Небесної Сотні.

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка та голова районної ради Роман Гринишин привітали обдаровану учнівську молодь, побажавши їм міцного здоров’я та мирного неба над головою, а педагогам висловили щиру вдячність та низький уклін за ті результати, які показали цьогоріч їхні вихованці.

«Це свято віншує розумних, талановитих та працьовитих учнів, підтримує педагогів, які ведуть своїх вихованців до перемог. У такому прекрасному тандемі вони досягають вагомих результатів в науці, спорті та мистецтві Серед присутніх дітей є майбутня еліта нашої нації: політики, бізнесмени, хороші керівники», − зазначила у своїй промові Оксана Канюка.

У ході святкового дійства відбулась урочиста церемонія вручення нагород переможцям обласних олімпіад, переможцям обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в рамках Малої Академії Наук, переможцям чемпіонатів України, вихованцям СДЮШ олімпійського резерву, переможцям різноманітних конкурсів та педагогам, які підготували переможців та призерів обласних олімпіад та конкурсів.
Джерело: http://rohatyn.if.gov.ua