Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

Грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом

В Сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 грн., командира …

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

Роковини розстрілів на Майдані. Герої не вмирають!

З болем в серці вся Україні згадує в ці дні події чотирирічної давнини та вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. …

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

Депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік

21 грудня 2017 року, під головуванням Романа Гринишина,  відбулось засідання 14 сесії  районної ради сьомого скликання, у …

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

Польська громада урочисто передала пожежну машину Рогатинському району (відео)

На початку цього тижня Рогатинщину з робочим візитом відвідала представницька делегація з ґміни Стрілецькі на чолі з …

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Відбулось засідання 13 сесії Рогатинської районної ради

Під головуванням Романа Гринишина, 26 жовтня 2017 року, відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь в семінарі-навчанні

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь в семінарі-навчанні

Минулої п’ятниці, в Рогатинському районі відбувся виїзний семінар –навчання для сільських, селищного, міського голів по написанню проектів на дев’ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, участь в якому взяв голова районної ради Роман Гринишин, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, заступник голови районної ради Олег Вовкун.
З вимогами до написання проектів присутніх ознайомила заступник начальника відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності Івано-Франківської обласної ради Наталія Гасюк.
Як відомо, цьогорічний обласний конкурс зазнав деяких змін.
Відповідно до основних напрямків, за якими розробляються проекти та програми, на 2018 рік пропонуються наступні пріоритети:

  1. Підвищення туристично-рекреаційного потенціалу.
  2. Збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції.
  3. Забезпечення екологічної безпеки.
  4. Розвиток сільських територій та периферії навколо малих міст.

Новим серед даних пріоритетів є пріоритет забезпечення екологічної безпеки, сферами реалізації якого можуть бути: охорона і раціональне використання водних ресурсів, раціональне використання і зберігання побутових відходів, збереження природно-заповідного фонду та ін.
На жаль, в цьому році конкурсною комісією не будуть прийматись проекти в сфері розвитку (створення) пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони, а також в таких сферах, як: генеральне планування територій, з урахуванням інвестиційних зон та/або індустріальних парків, розробка ТЕО розміщення індустріальних парків, створення індустріальних парків.
Також Наталія Гасюк ознайомила всіх з вимогами до проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства. Прийом конкурсних пропозицій від громадських організацій на даний Конкурс здійснюється до 15 червня 2018 року, а також вкотре наголосила на тому, що прийом проектів на дев’ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування вже розпочався і буде тривати  по 31.08.2018 р.

З розпорядженням та вимогами до написання проектів можна ознайомитись ТУТ