Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь в семінарі-навчанні

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь в семінарі-навчанні

Минулої п’ятниці, в Рогатинському районі відбувся виїзний семінар –навчання для сільських, селищного, міського голів по написанню проектів на дев’ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, участь в якому взяв голова районної ради Роман Гринишин, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, заступник голови районної ради Олег Вовкун.
З вимогами до написання проектів присутніх ознайомила заступник начальника відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності Івано-Франківської обласної ради Наталія Гасюк.
Як відомо, цьогорічний обласний конкурс зазнав деяких змін.
Відповідно до основних напрямків, за якими розробляються проекти та програми, на 2018 рік пропонуються наступні пріоритети:

  1. Підвищення туристично-рекреаційного потенціалу.
  2. Збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції.
  3. Забезпечення екологічної безпеки.
  4. Розвиток сільських територій та периферії навколо малих міст.

Новим серед даних пріоритетів є пріоритет забезпечення екологічної безпеки, сферами реалізації якого можуть бути: охорона і раціональне використання водних ресурсів, раціональне використання і зберігання побутових відходів, збереження природно-заповідного фонду та ін.
На жаль, в цьому році конкурсною комісією не будуть прийматись проекти в сфері розвитку (створення) пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони, а також в таких сферах, як: генеральне планування територій, з урахуванням інвестиційних зон та/або індустріальних парків, розробка ТЕО розміщення індустріальних парків, створення індустріальних парків.
Також Наталія Гасюк ознайомила всіх з вимогами до проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства. Прийом конкурсних пропозицій від громадських організацій на даний Конкурс здійснюється до 15 червня 2018 року, а також вкотре наголосила на тому, що прийом проектів на дев’ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування вже розпочався і буде тривати  по 31.08.2018 р.

З розпорядженням та вимогами до написання проектів можна ознайомитись ТУТ