Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

В Рогатині вшанували 33-ю річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спалибезтурботним сном, о першій годині 23 хвилини над четвертим …

Великодні паски – для оборонців рідної землі

Великодні паски – для оборонців рідної землі

Щоби захисники України у часі Великодніх свят відчули тепло рідних домівок, розділили між собою пасхальну радість та …

Відбувся щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради (відео)

Відбувся щорічний міжобласний шаховий турнір «Опільська весна» на призи Рогатинської районної ради (відео)

Вже вчетверте Рогатинщинастала інтелектуальним майданчиком для любителів шахів з різних районівІвано-Франківської та …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь в семінарі-навчанні

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь в семінарі-навчанні

Минулої п’ятниці, в Рогатинському районі відбувся виїзний семінар –навчання для сільських, селищного, міського голів по написанню проектів на дев’ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, участь в якому взяв голова районної ради Роман Гринишин, голова районної державної адміністрації Петро Білінський, заступник голови районної ради Олег Вовкун.
З вимогами до написання проектів присутніх ознайомила заступник начальника відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності Івано-Франківської обласної ради Наталія Гасюк.
Як відомо, цьогорічний обласний конкурс зазнав деяких змін.
Відповідно до основних напрямків, за якими розробляються проекти та програми, на 2018 рік пропонуються наступні пріоритети:

  1. Підвищення туристично-рекреаційного потенціалу.
  2. Збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції.
  3. Забезпечення екологічної безпеки.
  4. Розвиток сільських територій та периферії навколо малих міст.

Новим серед даних пріоритетів є пріоритет забезпечення екологічної безпеки, сферами реалізації якого можуть бути: охорона і раціональне використання водних ресурсів, раціональне використання і зберігання побутових відходів, збереження природно-заповідного фонду та ін.
На жаль, в цьому році конкурсною комісією не будуть прийматись проекти в сфері розвитку (створення) пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони, а також в таких сферах, як: генеральне планування територій, з урахуванням інвестиційних зон та/або індустріальних парків, розробка ТЕО розміщення індустріальних парків, створення індустріальних парків.
Також Наталія Гасюк ознайомила всіх з вимогами до проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства. Прийом конкурсних пропозицій від громадських організацій на даний Конкурс здійснюється до 15 червня 2018 року, а також вкотре наголосила на тому, що прийом проектів на дев’ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування вже розпочався і буде тривати  по 31.08.2018 р.

З розпорядженням та вимогами до написання проектів можна ознайомитись ТУТ