У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь у нараді із головами місцевих рад

Голова районної ради взяв участь у нараді із головами місцевих рад

Сьогодні, 19 травня 2014 року, у залі засідань адмінбудинку відбулась нарада із міським, селищним, сільськими головами Рогатинського району, керівниками окремих установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації під керівництвом голови районної ради Володимира Штогрина та голови районної державної адміністрації Володимира Паньківського.
Головним питанням наради – підготовка та організація проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014р.
Виступаючи перед присутніми начальник цеху телекомунікаційних послуг  № 11 Михайло Рошкевич запевнив присутніх, що телефонні лінії в день проведення позачергових виборів будуть справні, а всі виборчі дільниці будуть забезпечені телефонним зв’язком, начальник Рогатинського РВ УМВС Олександр Прокопчук зазначив, що працівниками райвідділу буде належним чином організована охорона громадського порядку та виборчих бюлетенів  під час проведення позачергових виборів, начальник районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій Богдан Грабовецький наголосив на необхідності забезпечення виборчих дільниць протипожежними засобами. Для максимального убезпечення виборчого процесу в населених пунктах району, було дано доручення головам місцевих рад визначитись із двома особами для подальшого їх залучення, спільно із працівникам Рогатинського РВ УМВС, до охорони громадського порядку поза межами виборчих дільниць.
З питаннями «Обговорення та внесення пропозицій до проекту Плану з реалізації заходів Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», а також «Про публічні заходи з обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади відповідно до проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України” ознайомив присутніх керівник апарату райдержадміністрації Зеновій Піцик.
Серед інших питань наради – формування в районі взводу мобільного батальйону територіальної оборони, проведення весняного призову, боротьба із борщівником Сосновського.