Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь у нараді із головами місцевих рад

Голова районної ради взяв участь у нараді із головами місцевих рад

Сьогодні, 19 травня 2014 року, у залі засідань адмінбудинку відбулась нарада із міським, селищним, сільськими головами Рогатинського району, керівниками окремих установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації під керівництвом голови районної ради Володимира Штогрина та голови районної державної адміністрації Володимира Паньківського.
Головним питанням наради – підготовка та організація проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014р.
Виступаючи перед присутніми начальник цеху телекомунікаційних послуг  № 11 Михайло Рошкевич запевнив присутніх, що телефонні лінії в день проведення позачергових виборів будуть справні, а всі виборчі дільниці будуть забезпечені телефонним зв’язком, начальник Рогатинського РВ УМВС Олександр Прокопчук зазначив, що працівниками райвідділу буде належним чином організована охорона громадського порядку та виборчих бюлетенів  під час проведення позачергових виборів, начальник районного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій Богдан Грабовецький наголосив на необхідності забезпечення виборчих дільниць протипожежними засобами. Для максимального убезпечення виборчого процесу в населених пунктах району, було дано доручення головам місцевих рад визначитись із двома особами для подальшого їх залучення, спільно із працівникам Рогатинського РВ УМВС, до охорони громадського порядку поза межами виборчих дільниць.
З питаннями «Обговорення та внесення пропозицій до проекту Плану з реалізації заходів Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», а також «Про публічні заходи з обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади відповідно до проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України” ознайомив присутніх керівник апарату райдержадміністрації Зеновій Піцик.
Серед інших питань наради – формування в районі взводу мобільного батальйону територіальної оборони, проведення весняного призову, боротьба із борщівником Сосновського.