Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь у нараді-семінарі на тему: «Співпраця органів місцевого самоврядування з структурними підрозділами райдержадміністрації»

Голова районної ради взяв участь у нараді-семінарі на тему: «Співпраця органів місцевого самоврядування з структурними підрозділами райдержадміністрації»

11 лютого 2015 року голова районної ради Володимир Штогрин взяв участь у нараді-семінарі з головами та секретарями міської, селищної та сільських рад району на тему: «Співпраця органів місцевого самоврядування з структурними підрозділами райдержадміністрації».
Перед початком семінару з представниками сільських рад району поспілкувалися в.о військового комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного військового комісаріату Яковлев Костянтин Валерійович та заступник комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного військового комісаріату Станіслав Бойченко. Представники військомату доповіли про хід мобілізації в Рогатинському районі, відповіли на запитання, які прозвучали із залу.
Зеновій Піцик, керівник апарату райдержадміністрації проаналізував організаційно-масову роботу виконавчих комітетів сільських, селищної, міської рад у 2014 році та дотримання виконавської дисципліни у роботі з документами та внутрішнього трудового розпорядку у міській, селищній, сільських радах.
Володимир Шевчук, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій доповів про роботу консультативних пунктів з питань цивільного захисту, стан захисних споруд цивільного захисту, готовність виконкомів міської, селищної, сільських рад до проходження льодоходу повені та паводків у 2015 році.
Галина Долішня, завідувач юридичного сектора апарату райдержадміністрації спільно з Лесею Якимів, начальником  районного управління юстиції роз’яснили основні питання застосування положень Закону України «Про очищення влади».
Також під час наради семінару були розглянуті питання:

 • Про передачу документів на зберігання в архівний відділ райдержадміністрації.
 • Про здачу звітів з виконання виконавчими комітетами місцевих рад делегованих повноважень органів виконавчої влади.
 • Про взяття на контроль документів, що надійшли до місцевих рад та забезпечення контролю за терміном виконання документів
 • Забезпечення доступності  до містобудівної документації органами місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 • Про порядок звернення сільських (міських, селищних) голів до органів влади вищого рівня.
 • Про основні вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року №1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади».
 • Про основні вимоги нормативно-правових актів з питань розгляду звернень громадян:
  –         Конституція України;
  –         Закон України «Про звернення громадян»;
  –         Указ Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»;
  –         Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348 «Про затвердження інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об»єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації».
 • Про дислокацію закладів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування.
 • Про організацію роботи сільських, селищної, міської виборчих комісій з проведення проміжних виборів депутатів місцевих рад.
 • Про стан розвитку сільського спорту в районі.