Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь у нараді-семінарі на тему: «Співпраця органів місцевого самоврядування з структурними підрозділами районної державної адміністрації»

Голова районної ради взяв участь у нараді-семінарі на тему: «Співпраця органів місцевого самоврядування з структурними підрозділами районної державної адміністрації»

Сьогодні,18 червня 2015 року, в малому залі засідань адмінбудинку, відбулася нарада-семінар голів та секретарів місцевих рад району з керівниками структурних підрозділів РДА на тему: «Співпраця органів місцевого самоврядування з структурними підрозділами районної державної адміністрації».
Відкрив засідання голова районної ради Володимир Штогрин, котрий детально зупинився на питанні проведення адміністративної реформи в Рогатинському районі. Зазначив, що метою даної реформи є покращення якості життя населення, а також створення самодостатніх громад, які зможуть забезпечити належний рівень соціально-економічного розвитку своєї території. Повідомив, що для тих громад, які об’єднаються, з Державного фонду регіонального розвитку передбачена фінансова допомога на розвиток інфраструктури, громади, які не об’єднаються – фактично залишаться без фінансування.
У рамках зустрічі присутні активно обговорювали питання послідовності дій у справі об’єднання територіальних громад, проведення цієї процедури на території району, а також висловлювали свої побажання щодо можливого об’єднання.
Під час наради-семінару також було розглянуто ряд питань, а саме:

 1. Про надання пропозицій щодо формування перспективного плану спроможних територіальних громад області.
 2. Про оформлення бланків документів усіх видів і при потребі внести зміни в них, а також у відповідні додатки до інструкції з діловодства відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади».
 3. Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами вищого рівня, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації, райдержадміністрації та власних рішень.
 4. Про найменування нових та перейменування старих вулиць у населених пунктах району.
 5. Про виконання постанови ЦВК від 12.04.2012р.№ 66 «Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі».
 6. Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи» від 21.05.2015 р., в частині подачі відомостей за Формою 4 щодо кінцевих бенефіціарів:

– щодо послуг органів реєстрації через он-лайн сервіси;
– проектів Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування)» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури надання адміністративних послуг у сфері держаної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», основною метою яких є реформування системи надання адміністративних послуг шляхом передачі функцій реєстрації нотаріусам, банкам та органам місцевого самоврядування.

 1. Про порядок призначення житлових субсидій та компенсацій додаткових витрат на оплату комунальних послуг.
 2. Про передачу документів на зберігання в архівний відділ райдержадміністрації.
 3. Про запобігання виникнення пожеж на території району
 4. Про запобігання травмуванню людей на водних об’єктах району
 5. Про інформаційно-аналітичну систему.
 6. Про навчання населення правилам безпеки життєдіяльності.
 7. Про здійснення соціальної роботи із демобілізованими та сім’ями з дітьми, члени яких є учасниками АТО.
 8. Про аналіз протоколів засідань виконавчих комітетів міської, селищної, сільських рад.