Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації

Голова районної ради взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 24 листопада 2015 року, в залі засідань адмінбудинку, під керівництвом голови райдержадміністрації Надії Цимбалістої, відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. В її роботі взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, міський голова Сергій Насалик, президія колегії та запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних установ, голови місцевих рад району, директори загальноосвітніх шкіл та сільгоспвиробники району.
На порядок денний колегії було винесено такі питання:
1. Про гаряче харчування в загальноосвітніх закладах району доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Трач.
2. Про стан ефективного використання земель товарного виробництва в 2015 році доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Богдан Мельник, співдоповідали начальник управління землеустрою та охорони земель головного управління Держгеокадастру Анатолій Собчук та в.о. начальника відділу Держземагенства в Рогатинському районі Богдан Бодак.
По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/