На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 24-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Голова районної ради взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 24-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.
Так, 13 липня відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 24-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України в Рогатинському районі, яке провела голова райдержадміністрації Надія Цимбаліста. В засіданні оргкомітету взяли участь: голова районної ради Володимир Штогрин, міський голова Володимир Гусак, члени організаційного комітету.
Згідно Указу Президента України від 24.06.2015 року № 360/2015 «Про відзначення 24-ї річниці незалежності України» Рогатинською райдержадміністрацією розроблено проект розпорядження, яким  затверджено план заходів з нагоди відзначення в Рогатинському районі 24-ї річниці незалежності України.
Під час засідання обговорили організаціюпроведення Дня Державного Прапора та урочистих заходів до Дня Незалежності в м. Рогатині та внаселених пунктах району. Вирішено провести урочисте підняття Державного Прапора 23 серпня на центральній площі м. Рогатина та в усіх населених пунктах району.24 серпня планується провести молебень за незалежність в усіх церквах району та урочисте віче громадськості з святковим концертом на центральній площі міста Рогатині.
Також в рамках святкувння будуть нагороджені переможці традиційного конкурсу дитячого малюнку присвяченому Дню Незалежності.
На засідання були обговорені питання, що стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель.
В музеях і бібліотеках району буде організовано експозиції і тематичні виставки з розвитку України за період незалежності.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/#