Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь у зборах уповноважених Рогатинського районного споживчого товариства

Голова районної ради взяв участь у зборах уповноважених Рогатинського районного споживчого товариства

Минулого тижня відбулися збори уповноважених Рогатинського районного споживчого товариства. У їх роботі взяли участь перший заступник голови правління Спілки споживчих товариств Івано-Франківської області Юрій Керста, голова районної ради Володимир Штогрин, голова міської ради Володимир Гусак.
Із аналізом господарсько-фінансової діяльності райспоживтовариства у 2014 році та основні напрямки економічного і соціального розвитку у 2015 році виступила голова правління райспоживтовариства Марія Шиманська.
Розглядалися питання «Про баланс райспоживтовариства та висновки по ньому ревізійної комісії», «Про розподіл прибутку за 2014 рік», «Про затвердження постанов правління споживчого товариства», «Про затвердження ліміту приймання додаткових пайових внесків».
Також були заслухані доповіді керівників організацій та підприємств споживчої кооперації району.
По усіх обговорених питаннях Зборами уповноважених прийняті відповідні рішення і постанови.