Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Голова районної ради взяв участь в мистецько-благодійному заході в музеї-церкві Зішестя Святого Духа

Голова районної ради взяв участь в мистецько-благодійному заході в музеї-церкві Зішестя Святого Духа

«Те, що після здорового розуму, конечно видається без вартісною річчю і заслуговує лише на спаленнє і викиненнє, те може ще мати якусь вартість – наукову, артистичну або археологічну. Майже нема такого старого предмету, котрий би не заслуговував на увагу і на якесь пошануваннє.» (Пастирське послання Митрополита Андрея Шептицького «Про музейні вартості церковних річей». Писано у Львові дня  вересня 1(14) року Божого 1901).
21 травня 2015 року в музеї-церкві Зішестя Святого Духа в Рогатині відбувся мистецько-благодійний захід до Міжнародного дня музеїв. В ході заходу було презентовано ікони та скульптури, відреставровані художником-реставратором Музею мистецтв Прикарпаття п. Зеновієм Кроком та освячено їх  о. Іваном Левчуком. Фінансову підтримку у їх реставрації надали меценати, жителі Рогатина. Імена жертводавців викарбувані на спеціальних табличках і розміщені біля відреставрованих робіт.
Надалі продовжується благодійна акція «Подаруй іконі друге життя», метою якої є залучення громадськості міста та району до реалізації культурно-мистецьких проектів зі збереження і реставрації давніх пам’яток сакрального мистецтва Рогатинщини. Всі бажаючі громадяни, добрі і щирі меценати можуть долучитися до реставрації історичних ікон, адже багато з них потребують негайного відновлення.

Джерело: http://ww2.gov.if.ua/rogatynska/ua/