Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району

Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району


Сьогодні, 13 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 30 сесія районної ради. В …

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Більше трьох годин, 06 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина тривало пленарне засідання 29 …

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

Сьогодні в Рогатині вшанували пам’ять юних героїв Крут, які понад сто років тому полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими …

В Рогатині відзначили День Соборності України

В Рогатині відзначили День Соборності України

Сьогодні в школі естетичного виховання учнів відбулися урочистості та патріотичний концерт, присв'ячений 101-ій річниці Соборності …

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Рогатинського району у червні 2015 року

Підприємствами і організаціями, розташованими на території району, протягом червня 2015р. використано  972,8 тис.м3 газу природного, 146,6 т палива дизельного, 191,9 т вугілля кам’яного, 22,6 т бензину моторного. У порівнянні з червнем 2014р. зменшилося використання   газу природного  – на 16,2% і вугілля кам’яного – на 7,7%. Разом з тим,  споживання бензину моторного і палива дизельного збільшилося на 10,8% і  7,6% відповідно.
Частка району у загальнообласних обсягах споживання газу природного склала 4,1%, палива дизельного – 2,6%, бензину моторного – 2,5%.
Станом на 1 липня 2015 року залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 67 т, палива дизельного – 41,5 т, бензину моторного – 1 т. Порівняно до 1 липня 2014 року  зменшилися залишки усіх енергетичних матеріалів, зокрема, вугілля кам’яного – на 34,2%, бензину моторного – на 9,1%, палива дизельного – на 9%.

Про  роботу  автомобільного  транспорту Рогатинського  району  у січні-червні 2015  року

За січень–червень 2015 року обсяги пасажирських перевезень, здійснених автотранспортом  підприємств та приватних перевізників району, склали 470 тис. пасажирів, що на 14,2% менше, ніж у відповідному  періоді минулого року.
На ринку вантажних автоперевезень району проводять діяльність фізичні особи-підприємці. За січень–червень поточного року  їх автотранспортом було перевезено 4,6 тис.т вантажів або 73% від обсягу вантажоперевезень за відповідний період 2014 року.