Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Рогатинського району у червні 2015 року

Підприємствами і організаціями, розташованими на території району, протягом червня 2015р. використано  972,8 тис.м3 газу природного, 146,6 т палива дизельного, 191,9 т вугілля кам’яного, 22,6 т бензину моторного. У порівнянні з червнем 2014р. зменшилося використання   газу природного  – на 16,2% і вугілля кам’яного – на 7,7%. Разом з тим,  споживання бензину моторного і палива дизельного збільшилося на 10,8% і  7,6% відповідно.
Частка району у загальнообласних обсягах споживання газу природного склала 4,1%, палива дизельного – 2,6%, бензину моторного – 2,5%.
Станом на 1 липня 2015 року залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 67 т, палива дизельного – 41,5 т, бензину моторного – 1 т. Порівняно до 1 липня 2014 року  зменшилися залишки усіх енергетичних матеріалів, зокрема, вугілля кам’яного – на 34,2%, бензину моторного – на 9,1%, палива дизельного – на 9%.

Про  роботу  автомобільного  транспорту Рогатинського  району  у січні-червні 2015  року

За січень–червень 2015 року обсяги пасажирських перевезень, здійснених автотранспортом  підприємств та приватних перевізників району, склали 470 тис. пасажирів, що на 14,2% менше, ніж у відповідному  періоді минулого року.
На ринку вантажних автоперевезень району проводять діяльність фізичні особи-підприємці. За січень–червень поточного року  їх автотранспортом було перевезено 4,6 тис.т вантажів або 73% від обсягу вантажоперевезень за відповідний період 2014 року.