У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Рогатинського району у червні 2015 року

Підприємствами і організаціями, розташованими на території району, протягом червня 2015р. використано  972,8 тис.м3 газу природного, 146,6 т палива дизельного, 191,9 т вугілля кам’яного, 22,6 т бензину моторного. У порівнянні з червнем 2014р. зменшилося використання   газу природного  – на 16,2% і вугілля кам’яного – на 7,7%. Разом з тим,  споживання бензину моторного і палива дизельного збільшилося на 10,8% і  7,6% відповідно.
Частка району у загальнообласних обсягах споживання газу природного склала 4,1%, палива дизельного – 2,6%, бензину моторного – 2,5%.
Станом на 1 липня 2015 року залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 67 т, палива дизельного – 41,5 т, бензину моторного – 1 т. Порівняно до 1 липня 2014 року  зменшилися залишки усіх енергетичних матеріалів, зокрема, вугілля кам’яного – на 34,2%, бензину моторного – на 9,1%, палива дизельного – на 9%.

Про  роботу  автомобільного  транспорту Рогатинського  району  у січні-червні 2015  року

За січень–червень 2015 року обсяги пасажирських перевезень, здійснених автотранспортом  підприємств та приватних перевізників району, склали 470 тис. пасажирів, що на 14,2% менше, ніж у відповідному  періоді минулого року.
На ринку вантажних автоперевезень району проводять діяльність фізичні особи-підприємці. За січень–червень поточного року  їх автотранспортом було перевезено 4,6 тис.т вантажів або 73% від обсягу вантажоперевезень за відповідний період 2014 року.