Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 27 сесія районної ради

6 грудня, в День Збройних Сил України та напередодні Дня місцевого самоврядування в урочистій атмосфері було …

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Рогатинщина на честь Дня Гідності та Свободи вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та воїнам АТО

Герої не вмирають. Вони житимуть у пам‘яті, справах наступних поколінь. Саме ми, українці, можемо …

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

Відбулося урочисте віче, присвячене 101-ій річниці проголошення Західно-Української Народної республіки

1 листопада 2019 року, на Рогатинщині відзначили 101-шу річницю проголошення Західно-Української Народної …

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

Голова районної ради Роман Гринишин взяв участь у церемонії відкриття пам’ятника Лесі Українці в селі Воскресинці

В неділю, 27 жовтня 2019 року, відбулася знакова подія в історії Рогатинщини загалом та села Воскресинці зокрема. На вулиці …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень–серпень 2015 року

За січень-серпень 2015 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 18622,4 млн.грн., що склало 2 % її загального обсягу по Україні.
Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Бурштина (28,1 % загальнообласного обсягу), Івано-Франківська (18,5 %) і Калуша (11,5 %), Долинського (10,3 %), Тисменицького (10,1 %), Рожнятівського (7,8 %) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Надвірнянського району склала 3,9 %, Рогатинського – 1,9 %, м. Коломиї та Снятинського району – по 1,6 %, м.Болехова – 1,2 %, Богородчанського – 0,9 %, Галицького та Коломийського – по 0,7 %, Городенківського – 0,5 %, Косівського – 0,3 %, Тлумацького – 0,2 %, Верховинського та Калуcького районів – по 0,1 %.
У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 13472,0 грн. Більший, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (340053,1 грн.), Калуші (31783,3 грн.), Івано-Франківську (13986,6 грн.), Долинському (27615,4 грн.), Тисменицькому (22628,3 грн.) і Рожнятівському (19724,3 грн.) районах.
В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 51,5 % займала енергія, 32,2 % – товари проміжного споживання, 14,8 % – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 1,5 % – інвестиційні товари. Вищою, ніж в середньому по області, частка енергії була у містах Бурштині (99,9 %) та Яремче (91,1 %), Долинському (85,4 %), Косівському (82,2 %), Тлумацькому (63,5 %), Богородчанському (62,3 %) районах; частка споживчих товарів короткострокового та тривалого використання – у містах Болехові (86,5 %), Івано-Франківську (43,5 %), Коломиї (18,3 %), Городенківському (60,5 %), Рогатинському (59 %), Снятинському (42,3 %), Галицькому (42 %), Верховинському (31,5 %), Коломийському (18,6 %) районах; частка інвестиційних товарів – у містах Івано-Франківську (5,9 %), Коломиї (3,5 %), Калуші (2,4 %), Калуському районі (44,5 %). Товари проміжного споживання переважали у містах Калуші, Коломиї, Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Калуському, Коломийському, Надвірнянському, Рожнятівському, Снятинському та Тисменицькому районах, частка їх у загальному обсязі склала 33,1–97,6 %.