У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень–серпень 2015 року

За січень-серпень 2015 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 18622,4 млн.грн., що склало 2 % її загального обсягу по Україні.
Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Бурштина (28,1 % загальнообласного обсягу), Івано-Франківська (18,5 %) і Калуша (11,5 %), Долинського (10,3 %), Тисменицького (10,1 %), Рожнятівського (7,8 %) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Надвірнянського району склала 3,9 %, Рогатинського – 1,9 %, м. Коломиї та Снятинського району – по 1,6 %, м.Болехова – 1,2 %, Богородчанського – 0,9 %, Галицького та Коломийського – по 0,7 %, Городенківського – 0,5 %, Косівського – 0,3 %, Тлумацького – 0,2 %, Верховинського та Калуcького районів – по 0,1 %.
У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 13472,0 грн. Більший, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (340053,1 грн.), Калуші (31783,3 грн.), Івано-Франківську (13986,6 грн.), Долинському (27615,4 грн.), Тисменицькому (22628,3 грн.) і Рожнятівському (19724,3 грн.) районах.
В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 51,5 % займала енергія, 32,2 % – товари проміжного споживання, 14,8 % – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 1,5 % – інвестиційні товари. Вищою, ніж в середньому по області, частка енергії була у містах Бурштині (99,9 %) та Яремче (91,1 %), Долинському (85,4 %), Косівському (82,2 %), Тлумацькому (63,5 %), Богородчанському (62,3 %) районах; частка споживчих товарів короткострокового та тривалого використання – у містах Болехові (86,5 %), Івано-Франківську (43,5 %), Коломиї (18,3 %), Городенківському (60,5 %), Рогатинському (59 %), Снятинському (42,3 %), Галицькому (42 %), Верховинському (31,5 %), Коломийському (18,6 %) районах; частка інвестиційних товарів – у містах Івано-Франківську (5,9 %), Коломиї (3,5 %), Калуші (2,4 %), Калуському районі (44,5 %). Товари проміжного споживання переважали у містах Калуші, Коломиї, Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Калуському, Коломийському, Надвірнянському, Рожнятівському, Снятинському та Тисменицькому районах, частка їх у загальному обсязі склала 33,1–97,6 %.