У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Рогатинського району у жовтні 2015 року.

Підприємствами і організаціями району протягом жовтня 2015 р. використано  1,8 млн.м3 газу природного, 270 т палива дизельного, 207,8 т вугілля кам’яного і 21 т бензину моторного. У порівнянні з жовтнем 2014 р. зменшилося використання майже усіх енергетичних матеріалів, зокрема, вугілля камяного – на 21,6 %, газу природного – на 11,6 %, палива дизельного – на 6,7 %.  Разом з тим, споживання бензину моторного  збільшилося на  6,1 %.
Частка району у загальнообласних обсягах споживання палива дизельного склала 3,4 %, газу природного – на 2,8 %, бензину моторного – на 2,2 %.
Станом на 1 листопада 2015 року залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 72 т, палива дизельного – 22,6 т, бензину моторного – 1,1 т. Порівняно до 1 листопадом 2014 року палива дизельного зменшилися у 2,3 раза,  вугілля кам’яного –  на 38 %. Разом з тим,  залишки   бензину моторного збільшилися  на 10 %.