Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Рогатинського району у жовтні 2015 року.

Підприємствами і організаціями району протягом жовтня 2015 р. використано  1,8 млн.м3 газу природного, 270 т палива дизельного, 207,8 т вугілля кам’яного і 21 т бензину моторного. У порівнянні з жовтнем 2014 р. зменшилося використання майже усіх енергетичних матеріалів, зокрема, вугілля камяного – на 21,6 %, газу природного – на 11,6 %, палива дизельного – на 6,7 %.  Разом з тим, споживання бензину моторного  збільшилося на  6,1 %.
Частка району у загальнообласних обсягах споживання палива дизельного склала 3,4 %, газу природного – на 2,8 %, бензину моторного – на 2,2 %.
Станом на 1 листопада 2015 року залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 72 т, палива дизельного – 22,6 т, бензину моторного – 1,1 т. Порівняно до 1 листопадом 2014 року палива дизельного зменшилися у 2,3 раза,  вугілля кам’яного –  на 38 %. Разом з тим,  залишки   бензину моторного збільшилися  на 10 %.