На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна …

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Рогатинського району у листопаді 2015 року.

Підприємствами і організаціями району протягом листопада 2015 р. використано  2,9 млн.м3 газу природного, 239,8 т палива дизельного, 235,6 т вугілля кам’яного і 22,1 т бензину моторного. У порівнянні з листопадом 2014 р. зменшилося використання енергетичних матеріалів, зокрема, газу природного – на 26,2 %, палива дизельного – на 3,5 %, разом з тим, споживання бензину моторного  збільшилося на  12,8 %,  вугілля кам’яного  – на 0,3 %.
Частка району у загальнообласних обсягах споживання газу природного склала 3,9 %, палива дизельного – 3,7 %, бензину моторного – 2,2 %.
Станом на 1 грудня 2015 р. залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 65 т, палива дизельного – 54,2 т, бензину моторного – 0,5 т. Порівняно з 1 грудня 2014 р. зменшилися залишки вугілля кам’яного у 2 рази та бензину моторного – в 1,8 раза. Разом з тим,  залишки   палива дизельного  збільшилися  1,5 раза.

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень–листопад 2015 року

За січень-листопад 2015 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції майже на 30 млрд.грн., що склало 2,2 % її загального обсягу по Україні.
Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Івано-Франківська (31 % загальнообласного обсягу), Бурштина (23,5 %) і Калуша (9,5 %), Тисменицького (8,8 %), Долинського (8,4 %), Рожнятівського (7 %) районів. Частка реалізованої продукції підприємств міст Коломиї та Болехова, Надвірнянського, Рогатинського, Снятинського районів склала 3,1–1,1 %, Богородчанського, Галицького, Коломийського, Городенківського, Косівського, Тлумацького, Верховинського та Калуcького – 0,9–0,1 %.
У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 21,7 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (458,9 тис.грн.), Калуші (42,2 тис.грн.), Івано-Франківську (37,7 тис.грн.), Долинському (36 тис.грн.), Тисменицькому (32 тис.грн.) і Рожнятівському (28,7 тис.грн.) районах.
В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 43,8 % займала енергія, 28,7 % – товари проміжного споживання, 26 % – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 1,5 % – інвестиційні товари. Вищою, ніж в середньому по області, частка енергії в обсягах реалізації була у містах Бурштині (99,9 %) та Яремче (93,5 %), Долинському (83,8 %), Косівському (77,6 %), Богородчанському (64,3 %), Тлумацькому (53 %) районах; частка споживчих товарів короткострокового та тривалого використання – у містах Болехові (83,1 %), Івано-Франківську (65,4 %), Рогатинському (61,5 %), Городенківському (45 %), Снятинському (43,2 %), Галицькому (42,4 %), Верховинському (34,9 %) районах; частка інвестиційних товарів – у містах Коломиї (4,3 %), Івано-Франківську (3,2 %), Калуші (2,8%), Калуському (51,5 %), Городенківському (28,5 %) районах. Товари проміжного споживання переважали у містах Калуші, Коломиї, Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Калуському, Коломийському, Надвірнянському, Рогатинському, Рожнятівському, Снятинському, Тисменицькому та Тлумацькому районах, їх частка у загальному обсязі склала 29–98 %.