Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями Рогатинського району у листопаді 2015 року.

Підприємствами і організаціями району протягом листопада 2015 р. використано  2,9 млн.м3 газу природного, 239,8 т палива дизельного, 235,6 т вугілля кам’яного і 22,1 т бензину моторного. У порівнянні з листопадом 2014 р. зменшилося використання енергетичних матеріалів, зокрема, газу природного – на 26,2 %, палива дизельного – на 3,5 %, разом з тим, споживання бензину моторного  збільшилося на  12,8 %,  вугілля кам’яного  – на 0,3 %.
Частка району у загальнообласних обсягах споживання газу природного склала 3,9 %, палива дизельного – 3,7 %, бензину моторного – 2,2 %.
Станом на 1 грудня 2015 р. залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: вугілля кам’яного – 65 т, палива дизельного – 54,2 т, бензину моторного – 0,5 т. Порівняно з 1 грудня 2014 р. зменшилися залишки вугілля кам’яного у 2 рази та бензину моторного – в 1,8 раза. Разом з тим,  залишки   палива дизельного  збільшилися  1,5 раза.

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень–листопад 2015 року

За січень-листопад 2015 р. підприємствами області реалізовано промислової продукції майже на 30 млрд.грн., що склало 2,2 % її загального обсягу по Україні.
Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Івано-Франківська (31 % загальнообласного обсягу), Бурштина (23,5 %) і Калуша (9,5 %), Тисменицького (8,8 %), Долинського (8,4 %), Рожнятівського (7 %) районів. Частка реалізованої продукції підприємств міст Коломиї та Болехова, Надвірнянського, Рогатинського, Снятинського районів склала 3,1–1,1 %, Богородчанського, Галицького, Коломийського, Городенківського, Косівського, Тлумацького, Верховинського та Калуcького – 0,9–0,1 %.
У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 21,7 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (458,9 тис.грн.), Калуші (42,2 тис.грн.), Івано-Франківську (37,7 тис.грн.), Долинському (36 тис.грн.), Тисменицькому (32 тис.грн.) і Рожнятівському (28,7 тис.грн.) районах.
В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 43,8 % займала енергія, 28,7 % – товари проміжного споживання, 26 % – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 1,5 % – інвестиційні товари. Вищою, ніж в середньому по області, частка енергії в обсягах реалізації була у містах Бурштині (99,9 %) та Яремче (93,5 %), Долинському (83,8 %), Косівському (77,6 %), Богородчанському (64,3 %), Тлумацькому (53 %) районах; частка споживчих товарів короткострокового та тривалого використання – у містах Болехові (83,1 %), Івано-Франківську (65,4 %), Рогатинському (61,5 %), Городенківському (45 %), Снятинському (43,2 %), Галицькому (42,4 %), Верховинському (34,9 %) районах; частка інвестиційних товарів – у містах Коломиї (4,3 %), Івано-Франківську (3,2 %), Калуші (2,8%), Калуському (51,5 %), Городенківському (28,5 %) районах. Товари проміжного споживання переважали у містах Калуші, Коломиї, Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Калуському, Коломийському, Надвірнянському, Рогатинському, Рожнятівському, Снятинському, Тисменицькому та Тлумацькому районах, їх частка у загальному обсязі склала 29–98 %.