Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Громадськість Рогатинщини вшанувала другу річницю початку Революції Гідності

Громадськість Рогатинщини вшанувала другу річницю початку Революції Гідності

В листопаді 2013 року відмова тодішної української влади від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом стала першопричиною виникнення наймасовіших за всю сучасну історію нашої держави протестів.
Цього року, напередодні 21 листопада, громадськість Рогатинщини відзначила другу річницю Революції Гідності. На території Рогатинського державного аграрного коледжу, біля пам’ятника «Героям Небесної Сотні» духовні отці Іван Левчук та Володимир Гривнак відслужили поминальну панахиду пам’яті героїв, котрі загинули на Майдані та в зоні проведення антитерористичної операції. Представники влади району та молодь міста поклали символічні лампадки та квіти до пам’ятного знаку.
Під звучання жалобної лемківської пісні «Гей, пливе кача…» учні шкіл міста випустили в небо сотню білих повітряних кульок, як символ душ усіх невинно убієнних під час Революції Гідності.
Далі поминальні заходи продовжились у актовій залі агроколеджу, де звертаючись до присутніх голова районної ради Роман Гринишин, міський голова Сергій Насалик та заступник голови РДА Микола Басараб наголошували, що трагічні події під час революції Гідності назавжди закарбуються у нашій пам’яті, а герої, котрі віддали своє життя заради світлого майбутнього нашого народу назавжди залишаться у серцях українців.
Захід звершився спільним переглядом документального фільму із циклу «Небесна сотня Прикарпаття».

Фото: http://rogatka.if.ua/