У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Гуманітарна допомога з Рогатинщини відправлена на схід України

Гуманітарна допомога з Рогатинщини відправлена на схід України

22 грудня 2014 року з селища Букачівці, що на Рогатинщині, вирушив на Донбас гуманітарний вантаж з допомогою для бійців антитерористичної операції, яку зібрали мешканці району. Краяни, окрім продуктів харчування, ліків, теплого одягу, матраців, термобілизни, завантажили ще й саморобні буржуйки, щоб хлопцям було тепліше на війні.
Отець Мирослав Любінець освятив техніку та вантаж, які відправляються на фронт та поблагословив добровольців, які будуть супроводжувати цю допомогу.
До присутніх також звернувся голова районної ради Володимир Штогрин та подякував всім, хто був причетний до збору цієї допомоги, а волонтерам, які супроводжуватимуть вантаж на схід, побажав щасливої дороги та швидкого повернення.
Гуманітарний вантаж із Рогатинщини доставлять на ті блокпости, на яких знаходяться хлопці із  нашого району.